Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC Dnepr Mogilev
Streaki - FC Dnepr Mogilev
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Dnepr Mogilev — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Dnepr Mogilev — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Dnepr Mogilev — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 7.5 rożnych (4/4, 100%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
- FC Dnepr Mogilev — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - FC Isloch Minsk R.
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- FC Isloch Minsk R. — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - FC Dnepr Mogilev
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - FC Isloch Minsk R.
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — wygrywa w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Isloch Minsk R. jest o 200% lepsza niż FC Dnepr Mogilev pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Dnepr Mogilev | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.80 | 2.55 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| FC Isloch Minsk R. | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.70 | 2.40 |
Strzelone | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
Stracone | 0.40 | 1.10 | 0.75 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.08.2026Dvs Torpedo Zhodino0-0
- 14.08.2026Dvs Belshina1-1
- 07.08.2026Lvs Slavia Mozyr0-3
- 31.07.2026Dvs Naftan3-3
- 25.07.2026Wvs Torpedo Zhodino2-1
- 18.07.2026Wvs Osipovichy3-1
- 10.07.2026Lvs FC Minsk1-2
- 04.07.2026Lvs FC Vitebsk0-1
- 28.06.2026Wvs Neman2-0
- 20.06.2026Lvs FC Gomel0-2
- 24.08.2026Wvs Dinamo Minsk1-0
- 16.08.2026Wvs Dinamo Brest2-1
- 01.08.2026Wvs Baranovichi4-3
- 05.07.2026Wvs Torpedo Zhodino2-0
- 28.06.2026Wvs Belshina4-0
- 20.06.2026Wvs Slavia Mozyr2-0
- 12.06.2026Wvs Naftan3-1
- 29.05.2026Dvs FC Minsk1-1
- 23.05.2026Wvs FC Vitebsk3-0
- 15.05.2026Wvs Neman1-0
Progi bramkowe
| FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Isloch Minsk R. notuje o 41% wyższy wynik niż FC Dnepr Mogilev pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.50 (6/40) | 9.25 (4/20) | 13.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (6/6) | 100% (4/4) | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 100% (6/6) | 100% (4/4) | 100% (2/2) |
Over 8.5 Corners | 67% (4/6) | 50% (2/4) | 100% (2/2) |
Over 9.5 Corners | 50% (3/6) | 50% (2/4) | 50% (1/2) |
Over 10.5 Corners | 33% (2/6) | 25% (1/4) | 50% (1/2) |
Over 11.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/4) | 50% (1/2) |
Over 12.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/4) | 50% (1/2) |
Over 13.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/4) | 50% (1/2) |
Over 14.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/4) | 50% (1/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.50 | 4.75 | 10.00 |
More Corners Than Opponent | 67% (4/6) | 50% (2/4) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (5/6) | 75% (3/4) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 83% (5/6) | 75% (3/4) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 50% (2/4) | 100% (2/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 50% (2/4) | 100% (2/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 50% (3/6) | 25% (1/4) | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 17% (1/6) | 0% (0/4) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 17% (1/6) | 0% (0/4) | 50% (1/2) |
Corners Earned | 39 | 19 | 20 |
| Ogółem | FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | 4.50 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 67% (4/6) | 50% (2/4) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Against | 67% (4/6) | 75% (3/4) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (4/6) | 75% (3/4) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (3/6) | 75% (3/4) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (2/6) | 50% (2/4) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/6) | 0% (0/4) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/6) | 0% (0/4) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/6) | 0% (0/4) | 0% (0/2) |
Corners Against | 24 | 18 | 6 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.30 (23/23) | 3.38 (13/13) | 3.20 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (23/23) | 100% (13/13) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 87% (20/23) | 92% (12/13) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Cards | 74% (17/23) | 77% (10/13) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Cards | 48% (11/23) | 46% (6/13) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Cards | 17% (4/23) | 15% (2/13) | 20% (2/10) |
Over 5.5 Cards | 4% (1/23) | 8% (1/13) | 0% (0/10) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/23) | 0% (0/13) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/23) | 0% (0/13) | 0% (0/10) |
Total Cards | 76 | 44 | 32 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 5 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Dnepr Mogilev | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

