Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Dinamo Brest
Streaki - Dinamo Brest
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Brest — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Brest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Brest — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
- Dinamo Brest — ma więcej rożnych niż przeciwnik (5/5, 100%)
- Dinamo Brest — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — powyżej 7.5 rożnych (4/5, 80%)
- Dinamo Brest — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
- Dinamo Brest — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Dinamo Brest — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Dinamo Brest — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Dinamo Brest — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Dinamo Brest — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Bate Borisov
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bate Borisov — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bate Borisov — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bate Borisov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bate Borisov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bate Borisov — powyżej 8.5 rożnych (4/4, 100%)
- Bate Borisov — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
- Bate Borisov — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- Bate Borisov — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Bate Borisov — poniżej 3.5 spalonych (3/4, 75%)
- Bate Borisov — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Bate Borisov — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Bate Borisov — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Bate Borisov — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Bate Borisov — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Bate Borisov — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Dinamo Brest
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Brest — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — poniżej 4.5 kartek w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — poniżej 4.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu
Serie - Bate Borisov
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bate Borisov — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bate Borisov — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Brest jest o 350% lepsza niż Bate Borisov pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dinamo Brest | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.20 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
Stracone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Bate Borisov | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Strzelone | 0.80 | 0.50 | 0.65 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs ML Vitebsk1-3
- 23.08.2026Dvs Baranovichi1-1
- 16.08.2026Lvs FC Isloch Minsk R.1-2
- 08.08.2026Wvs Torpedo Zhodino1-0
- 02.08.2026Wvs Belshina4-0
- 11.07.2026Wvs Slavia Mozyr4-1
- 03.07.2026Wvs Naftan4-2
- 27.06.2026Dvs FC Minsk0-0
- 20.06.2026Wvs FC Vitebsk2-1
- 13.06.2026Lvs Neman1-3
- 30.08.2026Wvs FC Minsk2-1
- 23.08.2026Dvs ML Vitebsk0-0
- 15.08.2026Wvs FC Vitebsk1-0
- 09.08.2026Dvs Baranovichi2-2
- 30.07.2026Lvs FC Sion0-4
- 23.07.2026Dvs FC Sion1-1
- 16.07.2026Dvs AF Elbasani0-0
- 07.07.2026Dvs AF Elbasani1-1
- 02.07.2026Lvs FC Gomel0-1
- 27.06.2026Lvs Torpedo Zhodino0-3
Progi bramkowe
| Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.78 (9/40) | 9.60 (5/20) | 10.00 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
Over 7.5 Corners | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
Over 8.5 Corners | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
Over 9.5 Corners | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
Over 10.5 Corners | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
Over 12.5 Corners | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
Over 13.5 Corners | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.89 | 6.60 | 2.75 |
More Corners Than Opponent | 56% (5/9) | 100% (5/5) | 0% (0/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 44% (4/9) | 80% (4/5) | 0% (0/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
Corners Earned | 44 | 33 | 11 |
| Ogółem | Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.89 | 3.00 | 7.25 |
More Corners Than Opponent | 56% (5/9) | 100% (5/5) | 0% (0/4) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (6/9) | 40% (2/5) | 100% (4/4) |
Over 4.5 Corners Against | 44% (4/9) | 0% (0/5) | 100% (4/4) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
Over 6.5 Corners Against | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Corners Against | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners Against | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
Corners Against | 44 | 15 | 29 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Bate Borisov notuje o 78% wyższy wynik niż Dinamo Brest pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.48 (29/29) | 2.53 (15/15) | 4.50 (14/14) |
Over 0.5 Cards | 93% (27/29) | 87% (13/15) | 100% (14/14) |
Over 1.5 Cards | 86% (25/29) | 80% (12/15) | 93% (13/14) |
Over 2.5 Cards | 59% (17/29) | 47% (7/15) | 71% (10/14) |
Over 3.5 Cards | 41% (12/29) | 33% (5/15) | 50% (7/14) |
Over 4.5 Cards | 21% (6/29) | 7% (1/15) | 36% (5/14) |
Over 5.5 Cards | 17% (5/29) | 0% (0/15) | 36% (5/14) |
Over 6.5 Cards | 17% (5/29) | 0% (0/15) | 36% (5/14) |
Over 7.5 Cards | 10% (3/29) | 0% (0/15) | 21% (3/14) |
Total Cards | 101 | 38 | 63 |
Highest in a Match | 9 | 5 | 9 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dinamo Brest | Bate Borisov | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

