Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Slavia Mozyr
Streaki - Slavia Mozyr
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slavia Mozyr — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Slavia Mozyr — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Slavia Mozyr — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — powyżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Slavia Mozyr — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
- Slavia Mozyr — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- Slavia Mozyr — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Slavia Mozyr — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - FC Vitebsk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Vitebsk — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
- FC Vitebsk — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- FC Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- FC Vitebsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
Serie - Slavia Mozyr
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slavia Mozyr — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
Serie - FC Vitebsk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Vitebsk jest o 50% lepsza niż Slavia Mozyr pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slavia Mozyr | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.30 | 2.35 |
Strzelone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| FC Vitebsk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Strzelone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Neman0-1
- 22.08.2026Dvs FC Gomel0-0
- 14.08.2026Wvs Arsenal3-1
- 07.08.2026Wvs FC Dnepr Mogilev3-0
- 11.07.2026Lvs Dinamo Brest1-4
- 01.07.2026Lvs ML Vitebsk2-4
- 26.06.2026Dvs Baranovichi1-1
- 20.06.2026Lvs FC Isloch Minsk R.0-2
- 14.06.2026Dvs Torpedo Zhodino1-1
- 31.05.2026Wvs Belshina2-1
- 28.08.2026Wvs Naftan2-0
- 21.08.2026Wvs FC Minsk1-0
- 15.08.2026Lvs Bate Borisov0-1
- 08.08.2026Wvs Neman1-0
- 01.08.2026Wvs FC Gomel1-0
- 12.07.2026Wvs Arsenal3-0
- 04.07.2026Wvs FC Dnepr Mogilev1-0
- 27.06.2026Dvs Dinamo Minsk1-1
- 20.06.2026Lvs Dinamo Brest1-2
- 13.06.2026Wvs ML Vitebsk2-1
Progi bramkowe
| Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Slavia Mozyr notuje o 19% wyższy wynik niż FC Vitebsk pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.75 (4/40) | 9.50 (2/20) | 8.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 75% (3/4) | 100% (2/2) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners | 75% (3/4) | 100% (2/2) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Over 9.5 Corners | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Over 10.5 Corners | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.00 | 3.00 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 12 | 6 | 6 |
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.75 | 6.50 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Against | 75% (3/4) | 100% (2/2) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Against | 75% (3/4) | 100% (2/2) | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Corners Against | 23 | 13 | 10 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Slavia Mozyr notuje o 17% wyższy wynik niż FC Vitebsk pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.87 (23/23) | 4.18 (11/11) | 3.58 (12/12) |
Over 0.5 Cards | 96% (22/23) | 100% (11/11) | 92% (11/12) |
Over 1.5 Cards | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
Over 2.5 Cards | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
Over 3.5 Cards | 52% (12/23) | 55% (6/11) | 50% (6/12) |
Over 4.5 Cards | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
Over 5.5 Cards | 17% (4/23) | 18% (2/11) | 17% (2/12) |
Over 6.5 Cards | 9% (2/23) | 18% (2/11) | 0% (0/12) |
Over 7.5 Cards | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
Total Cards | 89 | 46 | 43 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 6 |
Lowest in a Match | 0 | 1 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Vitebsk | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

