Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC Gomel
Streaki - FC Gomel
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Gomel — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Gomel — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Gomel — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- FC Gomel — powyżej 6.5 rożnych (4/5, 80%)
- FC Gomel — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
- FC Gomel — powyżej 3.5 spalonych (3/4, 75%)
- FC Gomel — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - FC Isloch Minsk R.
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- FC Isloch Minsk R. — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Isloch Minsk R. — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - FC Gomel
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Gomel — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - FC Isloch Minsk R.
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FC Isloch Minsk R. — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Isloch Minsk R. jest o 33% lepsza niż FC Gomel pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Gomel | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.70 | 2.10 |
Strzelone | 1.70 | 1.00 | 1.35 |
Stracone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| FC Isloch Minsk R. | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.50 | 2.30 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 0.40 | 1.00 | 0.70 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Belshina1-0
- 22.08.2026Dvs Slavia Mozyr0-0
- 15.08.2026Wvs Naftan6-0
- 09.08.2026Lvs FC Minsk0-1
- 01.08.2026Lvs FC Vitebsk0-1
- 11.07.2026Dvs Neman1-1
- 02.07.2026Wvs Bate Borisov1-0
- 26.06.2026Dvs Arsenal1-1
- 20.06.2026Wvs FC Dnepr Mogilev2-0
- 13.06.2026Lvs Dinamo Minsk1-2
- 30.08.2026Dvs FC Dnepr Mogilev0-0
- 24.08.2026Wvs Dinamo Minsk1-0
- 16.08.2026Wvs Dinamo Brest2-1
- 01.08.2026Wvs Baranovichi4-3
- 05.07.2026Wvs Torpedo Zhodino2-0
- 28.06.2026Wvs Belshina4-0
- 20.06.2026Wvs Slavia Mozyr2-0
- 12.06.2026Wvs Naftan3-1
- 29.05.2026Dvs FC Minsk1-1
- 23.05.2026Wvs FC Vitebsk3-0
Progi bramkowe
| FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Isloch Minsk R. notuje o 48% wyższy wynik niż FC Gomel pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (7/40) | 8.80 (5/20) | 13.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 86% (6/7) | 80% (4/5) | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 71% (5/7) | 60% (3/5) | 100% (2/2) |
Over 8.5 Corners | 71% (5/7) | 60% (3/5) | 100% (2/2) |
Over 9.5 Corners | 43% (3/7) | 40% (2/5) | 50% (1/2) |
Over 10.5 Corners | 29% (2/7) | 20% (1/5) | 50% (1/2) |
Over 11.5 Corners | 29% (2/7) | 20% (1/5) | 50% (1/2) |
Over 12.5 Corners | 29% (2/7) | 20% (1/5) | 50% (1/2) |
Over 13.5 Corners | 14% (1/7) | 0% (0/5) | 50% (1/2) |
Over 14.5 Corners | 14% (1/7) | 0% (0/5) | 50% (1/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.71 | 4.00 | 10.00 |
More Corners Than Opponent | 43% (3/7) | 20% (1/5) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 86% (6/7) | 80% (4/5) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (5/7) | 60% (3/5) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (4/7) | 40% (2/5) | 100% (2/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (3/7) | 20% (1/5) | 100% (2/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 29% (2/7) | 0% (0/5) | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 0% (0/5) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 0% (0/5) | 50% (1/2) |
Corners Earned | 40 | 20 | 20 |
| Ogółem | FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.29 | 4.80 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 43% (3/7) | 20% (1/5) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Against | 71% (5/7) | 80% (4/5) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Against | 57% (4/7) | 60% (3/5) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Against | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Corners Against | 30 | 24 | 6 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.30 (23/23) | 3.38 (13/13) | 3.20 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 96% (22/23) | 92% (12/13) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 78% (18/23) | 77% (10/13) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Cards | 61% (14/23) | 54% (7/13) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Cards | 43% (10/23) | 38% (5/13) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Cards | 22% (5/23) | 23% (3/13) | 20% (2/10) |
Over 5.5 Cards | 13% (3/23) | 23% (3/13) | 0% (0/10) |
Over 6.5 Cards | 9% (2/23) | 15% (2/13) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 4% (1/23) | 8% (1/13) | 0% (0/10) |
Total Cards | 76 | 44 | 32 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 5 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Gomel | FC Isloch Minsk R. | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

