Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy FC Vitebsk
Streaki - FC Vitebsk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Vitebsk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
- FC Vitebsk — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- FC Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- FC Vitebsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Belshina
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Belshina — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Belshina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Belshina — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Belshina — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Belshina — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Belshina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Belshina — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Belshina — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Belshina — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Belshina — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Belshina — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Belshina — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Belshina — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Belshina — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Belshina — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - FC Vitebsk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Serie - Belshina
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Belshina — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Belshina — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Belshina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Vitebsk jest o 125% lepsza niż Belshina pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Vitebsk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Strzelone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Belshina | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.80 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 0.40 | 0.85 |
Stracone | 1.00 | 2.40 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Naftan2-0
- 21.08.2026Wvs FC Minsk1-0
- 15.08.2026Lvs Bate Borisov0-1
- 08.08.2026Wvs Neman1-0
- 01.08.2026Wvs FC Gomel1-0
- 12.07.2026Wvs Arsenal3-0
- 04.07.2026Wvs FC Dnepr Mogilev1-0
- 27.06.2026Dvs Dinamo Minsk1-1
- 20.06.2026Lvs Dinamo Brest1-2
- 13.06.2026Wvs ML Vitebsk2-1
- 28.08.2026Lvs FC Gomel0-1
- 22.08.2026Wvs Arsenal2-0
- 14.08.2026Dvs FC Dnepr Mogilev1-1
- 02.08.2026Lvs Dinamo Brest0-4
- 05.07.2026Dvs Baranovichi1-1
- 28.06.2026Lvs FC Isloch Minsk R.0-4
- 20.06.2026Lvs Torpedo Zhodino0-2
- 12.06.2026Dvs Bate Borisov1-1
- 31.05.2026Lvs Slavia Mozyr1-2
- 23.05.2026Wvs Naftan5-1
Progi bramkowe
| FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Belshina notuje o 25% wyższy wynik niż FC Vitebsk pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.67 (3/40) | 8.00 (2/20) | 10.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.33 | 3.00 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 10 | 6 | 4 |
| Ogółem | FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.33 | 5.00 | 6.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Corners Against | 16 | 10 | 6 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Vitebsk notuje o 8% wyższy wynik niż Belshina pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.46 (24/24) | 3.58 (12/12) | 3.33 (12/12) |
Over 0.5 Cards | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
Over 1.5 Cards | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
Over 2.5 Cards | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
Over 3.5 Cards | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
Over 4.5 Cards | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
Over 5.5 Cards | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
Over 6.5 Cards | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
Over 7.5 Cards | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
Total Cards | 83 | 43 | 40 |
Highest in a Match | 8 | 6 | 8 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Vitebsk | Belshina | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

