Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy ML Vitebsk
Streaki - ML Vitebsk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- ML Vitebsk — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- ML Vitebsk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- ML Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- ML Vitebsk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- ML Vitebsk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- ML Vitebsk — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
- ML Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- ML Vitebsk — poniżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
- ML Vitebsk — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- ML Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- ML Vitebsk — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- ML Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- ML Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Arsenal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Arsenal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Arsenal — powyżej 2.5 spalonych (4/4, 100%)
- Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Arsenal — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Arsenal — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Arsenal — ma więcej rożnych niż przeciwnik (4/5, 80%)
- Arsenal — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
- Arsenal — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Arsenal — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Serie - ML Vitebsk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 ML Vitebsk — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ML Vitebsk — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ML Vitebsk — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ML Vitebsk — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ML Vitebsk — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ML Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Arsenal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal — przegrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. ML Vitebsk jest o 140% lepsza niż Arsenal pod względem odsetku wygranych meczów.
| ML Vitebsk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 70% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.30 | 2.90 |
Strzelone | 1.60 | 2.10 | 1.85 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Arsenal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.70 | 2.85 |
Strzelone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
Stracone | 1.90 | 1.60 | 1.75 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.09.2026Dvs Belshina1-1
- 29.08.2026Wvs Dinamo Brest3-1
- 23.08.2026Dvs Bate Borisov0-0
- 19.08.2026Wvs Baranovichi2-0
- 13.08.2026Wvs Borac Banja Luka1-0
- 06.08.2026Lvs Borac Banja Luka0-1
- 30.07.2026Wvs Sutjeska2-1
- 23.07.2026Wvs Sutjeska3-0
- 15.07.2026Lvs Universitatea Craiova0-1
- 08.07.2026Lvs Universitatea Craiova1-4
- 30.08.2026Lvs Torpedo Zhodino2-4
- 22.08.2026Lvs Belshina0-2
- 14.08.2026Lvs Slavia Mozyr1-3
- 07.08.2026Lvs Naftan0-3
- 01.08.2026Lvs FC Minsk1-2
- 12.07.2026Lvs FC Vitebsk0-3
- 04.07.2026Wvs Neman1-0
- 26.06.2026Dvs FC Gomel1-1
- 21.06.2026Wvs Bate Borisov3-2
- 14.06.2026Wvs FC Dnepr Mogilev1-0
Progi bramkowe
| ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Arsenal notuje o 47% wyższy wynik niż ML Vitebsk pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.90 (10/40) | 6.40 (5/20) | 9.40 (5/20) |
Over 6.5 Corners | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
Over 7.5 Corners | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
Over 8.5 Corners | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
Over 9.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Over 10.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Over 11.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Over 12.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Over 13.5 Corners | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.20 | 2.80 | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
Over 4.5 Corners Earned | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
Corners Earned | 42 | 14 | 28 |
| Ogółem | ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.70 | 3.60 | 3.80 |
More Corners Than Opponent | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
Over 2.5 Corners Against | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
Over 4.5 Corners Against | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
Corners Against | 37 | 18 | 19 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. ML Vitebsk notuje o 19% wyższy wynik niż Arsenal pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.31 (26/26) | 3.64 (11/11) | 3.07 (15/15) |
Over 0.5 Cards | 88% (23/26) | 82% (9/11) | 93% (14/15) |
Over 1.5 Cards | 73% (19/26) | 73% (8/11) | 73% (11/15) |
Over 2.5 Cards | 46% (12/26) | 55% (6/11) | 40% (6/15) |
Over 3.5 Cards | 38% (10/26) | 55% (6/11) | 27% (4/15) |
Over 4.5 Cards | 31% (8/26) | 36% (4/11) | 27% (4/15) |
Over 5.5 Cards | 19% (5/26) | 27% (3/11) | 13% (2/15) |
Over 6.5 Cards | 15% (4/26) | 18% (2/11) | 13% (2/15) |
Over 7.5 Cards | 8% (2/26) | 9% (1/11) | 7% (1/15) |
Total Cards | 86 | 40 | 46 |
Highest in a Match | 10 | 9 | 10 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | ML Vitebsk | Arsenal | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

