Football Stats
Herb Gualaceo SC
Gualaceo SCŚr. pkt/mecz 1.05
Ekwador / Liga Pro Serie B10 czerwca 2026 22:30
Herb Cumbayá
CumbayáŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gualaceo SC

5W — Gualaceo SC1D4W — Cumbayá

Streaki - Gualaceo SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gualaceo SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gualaceo SC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gualaceo SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gualaceo SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gualaceo SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gualaceo SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gualaceo SC — powyżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Gualaceo SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Gualaceo SC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Gualaceo SC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Gualaceo SC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Gualaceo SC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Gualaceo SC — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Cumbayá

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cumbayá — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Cumbayá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Cumbayá — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cumbayá — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cumbayá — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Cumbayá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Cumbayá — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Cumbayá — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cumbayá — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cumbayá — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cumbayá — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cumbayá — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Gualaceo SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gualaceo SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualaceo SC — poniżej 4.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualaceo SC — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualaceo SC — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualaceo SC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Cumbayá

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cumbayá — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cumbayá — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cumbayá — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cumbayá — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cumbayá — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cumbayá — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cumbayá — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cumbayá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.06Herb Gualaceo SCGualaceo SC10Herb CumbayáCumbayá
08.04Herb CumbayáCumbayá11Herb Gualaceo SCGualaceo SC
08.07Herb Gualaceo SCGualaceo SC20Herb CumbayáCumbayá
30.04Herb CumbayáCumbayá02Herb Gualaceo SCGualaceo SC
19.09Herb Gualaceo SCGualaceo SC03Herb CumbayáCumbayá
16.04Herb CumbayáCumbayá10Herb Gualaceo SCGualaceo SC
16.07Herb CumbayáCumbayá12Herb Gualaceo SCGualaceo SC
27.02Herb Gualaceo SCGualaceo SC01Herb CumbayáCumbayá
15.09Herb Gualaceo SCGualaceo SC31Herb CumbayáCumbayá
22.07Herb CumbayáCumbayá21Herb Gualaceo SCGualaceo SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cumbayá jest o 20% lepsza niż Gualaceo SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Gualaceo SCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.40
2.00
2.20
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
CumbayáDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.00
2.20
2.10
Strzelone
1.00
1.10
1.05
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Gualaceo SC jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Gualaceo SC u siebie
1.10 gola/mecz
Cumbayá na wyjeździe

Progi bramkowe

Gualaceo SCCumbayá
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
37% (7/19)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
47% (9/19)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
53% (10/19)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
63% (12/19)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gualaceo SC notuje o 13% wyższy wynik niż Cumbayá pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGualaceo SCCumbayá
Match Cards AVG
5.65 (40/40)
6.00 (20/20)
5.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Total Cards
226
120
106
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGualaceo SCCumbayá
Under 0.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Pro Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ind. Juniors221093391.77
2Atletico FC229112381.73
39 de Octubre229103371.68
5Cuniburo22877311.41
6San Antonio227105311.41
7Gualaceo SC22787291.32
8Santo Domingo226106281.27
9LDU Portoviejo22769271.23
10Cumbayá225116261.18
1122 de Julio224315150.68
12El Nacional222614120.55