Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Deportivo Cuenca Juniors
Streaki - Deportivo Cuenca Juniors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Cuenca Juniors — jest niepokonany u siebie (5/6, 83%)
- Deportivo Cuenca Juniors — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Deportivo Cuenca Juniors — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
Streaki - San Antonio
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- San Antonio — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- San Antonio — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- San Antonio — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- San Antonio — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- San Antonio — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- San Antonio — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - Deportivo Cuenca Juniors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Cuenca Juniors — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca Juniors — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca Juniors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca Juniors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - San Antonio
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 San Antonio — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Cuenca Juniors jest o 44% lepsza niż San Antonio pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportivo Cuenca Juniors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 25% | 36% |
Śr. goli/mecz | 2.33 | 2.50 | 2.43 |
Strzelone | 1.50 | 0.88 | 1.14 |
Stracone | 0.83 | 1.63 | 1.29 |
BTTS % | 33% | 38% | 36% |
Czyste konto % | 50% | 25% | 36% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
| San Antonio | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.40 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 0.90 | 1.35 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 10.06.2026Lvs Ind. Juniors0-4
- 07.06.2026Wvs El Nacional4-1
- 30.05.2026Dvs 9 de Octubre3-3
- 21.05.2026Wvs 22 de Julio3-0
- 14.05.2026Lvs Cuniburo0-3
- 07.05.2026Lvs Cumbayá0-3
- 03.05.2026Dvs Atletico FC0-0
- 01.05.2026Dvs Santo Domingo0-0
- 27.04.2026Lvs LDU Portoviejo0-1
- 16.04.2026Dvs San Antonio1-1
- 10.06.2026Wvs LDU Portoviejo4-2
- 05.06.2026Dvs Ind. Juniors0-0
- 30.05.2026Lvs 22 de Julio0-2
- 24.05.2026Wvs El Nacional1-0
- 16.05.2026Dvs Gualaceo SC1-1
- 07.05.2026Dvs Cuniburo1-1
- 03.05.2026Wvs Cumbayá3-0
- 29.04.2026Dvs Atletico FC1-1
- 25.04.2026Lvs Santo Domingo1-2
- 16.04.2026Dvs Deportivo Cuenca Juniors1-1
Progi bramkowe
| Deportivo Cuenca Juniors | San Antonio | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (4/6) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 67% (4/6) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 67% (4/6) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 43% (6/14) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 57% (8/14) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (7/14) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 50% (10/20) |
| Deportivo Cuenca Juniors | San Antonio | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (4/6) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 67% (4/6) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 43% (6/14) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 57% (8/14) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (7/14) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 50% (10/20) |
| Deportivo Cuenca Juniors | San Antonio | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (4/6) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 0% (0/6) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/6) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 43% (6/14) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 57% (8/14) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (7/14) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Cuenca Juniors | San Antonio | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (6/34) | 21% (3/14) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 26% (9/34) | 36% (5/14) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 56% (19/34) | 43% (6/14) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 79% (27/34) | 79% (11/14) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (29/34) | 86% (12/14) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 88% (30/34) | 93% (13/14) | 85% (17/20) |

