Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Gualaceo SC
Streaki - Gualaceo SC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gualaceo SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gualaceo SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Gualaceo SC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Gualaceo SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gualaceo SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gualaceo SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Gualaceo SC — powyżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Gualaceo SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Gualaceo SC — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Gualaceo SC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gualaceo SC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Gualaceo SC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Gualaceo SC — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - 22 de Julio
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- 22 de Julio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- 22 de Julio — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- 22 de Julio — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- 22 de Julio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- 22 de Julio — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- 22 de Julio — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- 22 de Julio — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Gualaceo SC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gualaceo SC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gualaceo SC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gualaceo SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gualaceo SC — poniżej 4.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Gualaceo SC — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gualaceo SC — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gualaceo SC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu
Serie - 22 de Julio
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 22 de Julio — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 22 de Julio — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 22 de Julio — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 22 de Julio — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 22 de Julio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 22 de Julio — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gualaceo SC jest o 50% lepsza niż 22 de Julio pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gualaceo SC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| 22 de Julio | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
Strzelone | 0.70 | 0.50 | 0.60 |
Stracone | 0.70 | 2.10 | 1.40 |
BTTS % | 20% | 30% | 25% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 60% | 60% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Dvs 9 de Octubre0-0
- 01.07.2026Wvs Cuniburo2-1
- 10.06.2026Wvs Cumbayá1-0
- 06.06.2026Lvs LDU Portoviejo0-1
- 30.05.2026Wvs Santo Domingo1-0
- 22.05.2026Lvs Atletico FC1-2
- 16.05.2026Dvs San Antonio1-1
- 07.05.2026Dvs Ind. Juniors1-1
- 02.05.2026Wvs El Nacional2-0
- 29.04.2026Dvs 22 de Julio0-0
- 11.07.2026Lvs Cuniburo0-1
- 02.07.2026Lvs Cumbayá0-4
- 09.06.2026Lvs Atletico FC0-1
- 06.06.2026Lvs Santo Domingo0-1
- 30.05.2026Wvs San Antonio2-0
- 21.05.2026Lvs Deportivo Cuenca Juniors0-3
- 16.05.2026Lvs Ind. Juniors0-1
- 09.05.2026Dvs El Nacional1-1
- 03.05.2026Lvs 9 de Octubre0-1
- 29.04.2026Dvs Gualaceo SC0-0
Progi bramkowe
| Gualaceo SC | 22 de Julio | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
| Gualaceo SC | 22 de Julio | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
| Gualaceo SC | 22 de Julio | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Gualaceo SC | 22 de Julio | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.00 (20/20) | 6.00 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 3.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 4.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 5.5 Cards | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 7.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Total Cards | 120 | 120 | — |
Highest in a Match | 9 | 9 | — |
Lowest in a Match | 3 | 3 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gualaceo SC | 22 de Julio | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

