Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Atletico FC
Streaki - Atletico FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico FC — jest niepokonany u siebie (8/8, 100%)
- Atletico FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/8, 100%)
- Atletico FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/8, 100%)
- Atletico FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/8, 75%)
- Atletico FC — remisuje 1. połowę u siebie (6/8, 75%)
Streaki - LDU Portoviejo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- LDU Portoviejo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- LDU Portoviejo — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- LDU Portoviejo — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- LDU Portoviejo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- LDU Portoviejo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- LDU Portoviejo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- LDU Portoviejo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- LDU Portoviejo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — powyżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — poniżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- LDU Portoviejo — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Atletico FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico FC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico FC — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - LDU Portoviejo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 LDU Portoviejo — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 LDU Portoviejo — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 LDU Portoviejo — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico FC jest o 11% lepsza niż LDU Portoviejo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atletico FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 63% | 20% | 39% |
Śr. goli/mecz | 1.88 | 1.90 | 1.89 |
Strzelone | 1.50 | 0.90 | 1.17 |
Stracone | 0.38 | 1.00 | 0.72 |
BTTS % | 38% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 63% | 30% | 44% |
Nie strzelił % | 25% | 30% | 28% |
| LDU Portoviejo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.30 | 3.10 | 2.20 |
Strzelone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
Stracone | 0.40 | 2.10 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.07.2026Dvs Deportivo Cuenca Juniors0-0
- 16.07.2026Wvs San Antonio4-1
- 11.07.2026Dvs Ind. Juniors0-0
- 02.07.2026Wvs El Nacional3-0
- 09.06.2026Wvs 22 de Julio1-0
- 03.06.2026Dvs 9 de Octubre0-0
- 31.05.2026Lvs Cuniburo0-3
- 22.05.2026Wvs Gualaceo SC2-1
- 15.05.2026Dvs Santo Domingo1-1
- 08.05.2026Dvs LDU Portoviejo1-1
- 25.07.2026Wvs Santo Domingo1-0
- 17.07.2026Lvs Ind. Juniors0-1
- 09.07.2026Lvs Deportivo Cuenca Juniors0-1
- 04.07.2026Dvs 9 de Octubre1-1
- 10.06.2026Lvs San Antonio2-4
- 06.06.2026Wvs Gualaceo SC1-0
- 31.05.2026Wvs El Nacional1-0
- 23.05.2026Wvs Cuniburo1-0
- 13.05.2026Dvs Cumbayá1-1
- 08.05.2026Dvs Atletico FC1-1
Progi bramkowe
| Atletico FC | LDU Portoviejo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 75% (6/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (4/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 38% (3/8) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 13% (1/8) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 25% (2/8) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 39% (7/18) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 56% (10/18) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 80% (16/20) |
| Atletico FC | LDU Portoviejo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 38% (3/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 38% (3/8) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 13% (1/8) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 63% (5/8) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 39% (7/18) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 56% (10/18) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 80% (16/20) |
| Atletico FC | LDU Portoviejo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 63% (5/8) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 25% (2/8) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 13% (1/8) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 38% (3/8) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 39% (7/18) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 56% (10/18) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 80% (16/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Atletico FC | LDU Portoviejo | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.00 (1/1) | — | 6.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 6 | — | 6 |
Highest in a Match | 6 | — | 6 |
Lowest in a Match | 6 | — | 6 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atletico FC | LDU Portoviejo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/38) | 22% (4/18) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 45% (17/38) | 39% (7/18) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 68% (26/38) | 67% (12/18) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 87% (33/38) | 89% (16/18) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 89% (34/38) | 94% (17/18) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (36/38) | 100% (18/18) | 90% (18/20) |

