Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Asiagoal
Streaki - Asiagoal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Asiagoal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Asiagoal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Asiagoal — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Asiagoal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Asiagoal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Asiagoal — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Asiagoal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Bishkek City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bishkek City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
- Bishkek City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Bishkek City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bishkek City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Bishkek City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Asiagoal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Asiagoal — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Asiagoal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Asiagoal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Bishkek City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bishkek City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bishkek City — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bishkek City — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Bishkek City — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bishkek City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bishkek City jest o 25% lepsza niż Asiagoal pod względem odsetku wygranych meczów.
| Asiagoal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.10 | 2.90 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.50 | 2.20 | 1.85 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Bishkek City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.10 | 2.50 |
Strzelone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
Stracone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 10.06.2026Wvs Toktogul2-0
- 27.05.2026Lvs Asia Talas1-3
- 15.05.2026Lvs Alga1-2
- 03.05.2026Wvs Kara-Balta3-1
- 27.04.2026Lvs Neftchi0-1
- 18.04.2026Dvs Ilbirs1-1
- 12.04.2026Lvs Alay1-2
- 03.04.2026Lvs Ozgon0-4
- 22.03.2026Dvs OshMU Aldier1-1
- 15.03.2026Dvs Talant1-1
- 12.06.2026Lvs Asia Talas2-3
- 27.05.2026Lvs Alga1-3
- 15.05.2026Wvs Kara-Balta2-0
- 09.05.2026Dvs Talant0-0
- 02.05.2026Lvs Neftchi1-2
- 27.04.2026Dvs Ilbirs0-0
- 18.04.2026Dvs Alay1-1
- 11.04.2026Lvs Ozgon0-2
- 05.04.2026Lvs OshMU Aldier0-2
- 13.03.2026Wvs Dordoi Bishkek3-1
Progi bramkowe
| Asiagoal | Bishkek City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 68% (13/19) |
| Asiagoal | Bishkek City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 68% (13/19) |
| Asiagoal | Bishkek City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 67% (6/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 33% (3/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 22% (2/9) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 68% (13/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Asiagoal | Bishkek City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

