Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Istaravshan
Streaki - Istaravshan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Istaravshan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Istaravshan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Istaravshan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Istaravshan — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Istaravshan — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Istaravshan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Istaravshan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Istiqlol
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Istiqlol — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Istiqlol — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Istiqlol — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Istiqlol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Istiqlol — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Istiqlol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Istaravshan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Istaravshan — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Istaravshan — nie wygrywa 1. połowę w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Istaravshan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Istiqlol
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Istiqlol — jest niepokonany w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Istiqlol — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Istiqlol — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Istiqlol — jest niepokonany w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Istiqlol — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Istiqlol jest o 333% lepsza niż Istaravshan pod względem odsetku wygranych meczów.
| Istaravshan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.10 | 2.75 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 1.30 | 2.40 | 1.85 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Istiqlol | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.60 | 3.25 |
Strzelone | 2.30 | 2.70 | 2.50 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.05.2026Lvs Ravshan1-4
- 03.05.2026Lvs CSKA Pomir1-2
- 26.04.2026Lvs Eskhata0-1
- 17.04.2026Lvs Barki Tajik1-2
- 12.04.2026Dvs Khatlon1-1
- 04.04.2026Lvs Khujand0-1
- 15.03.2026Dvs Khosilot Farkhor0-0
- 08.03.2026Dvs Parvoz2-2
- 12.12.2025Lvs Istiqlol1-4
- 09.11.2025Lvs Khatlon0-2
- 16.05.2026Dvs Eskhata0-0
- 09.05.2026Wvs Barki Tajik2-0
- 03.05.2026Wvs Khatlon2-0
- 24.04.2026Wvs Khujand2-1
- 19.04.2026Dvs Khosilot Farkhor1-1
- 12.04.2026Wvs Parvoz3-0
- 05.04.2026Dvs Ravshan0-0
- 14.03.2026Wvs Regar-TadAZ1-0
- 07.03.2026Dvs Sardor Tursunzoda0-0
- 12.12.2025Wvs Istaravshan4-1
Progi bramkowe
| Istaravshan | Istiqlol | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
| Istaravshan | Istiqlol | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
| Istaravshan | Istiqlol | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Istaravshan | Istiqlol | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |

