Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Ravshan
Streaki - Ravshan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ravshan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Ravshan — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ravshan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ravshan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Regar-TadAZ
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Regar-TadAZ — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Regar-TadAZ — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Regar-TadAZ — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Regar-TadAZ — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Regar-TadAZ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Ravshan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ravshan — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ravshan — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ravshan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ravshan — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Regar-TadAZ
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Regar-TadAZ — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Regar-TadAZ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Regar-TadAZ — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Regar-TadAZ jest o 50% lepsza niż Ravshan pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ravshan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.40 | 2.35 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
| Regar-TadAZ | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 13.06.2026Wvs Khatlon2-0
- 22.05.2026Wvs Sardor Tursunzoda3-1
- 15.05.2026Lvs Khujand1-4
- 09.05.2026Wvs Istaravshan4-1
- 02.05.2026Lvs Khosilot Farkhor0-1
- 26.04.2026Lvs CSKA Pomir0-1
- 17.04.2026Wvs Parvoz1-0
- 11.04.2026Wvs Eskhata3-1
- 05.04.2026Dvs Istiqlol0-0
- 15.03.2026Lvs Barki Tajik2-3
- 14.06.2026Wvs Sardor Tursunzoda1-0
- 16.05.2026Wvs CSKA Pomir2-1
- 08.05.2026Dvs Eskhata2-2
- 01.05.2026Wvs Barki Tajik4-1
- 24.04.2026Wvs Khatlon3-2
- 18.04.2026Dvs Khujand0-0
- 11.04.2026Wvs Khosilot Farkhor1-0
- 05.04.2026Wvs Parvoz1-0
- 14.03.2026Lvs Istiqlol0-1
- 06.03.2026Dvs Ravshan0-0
Progi bramkowe
| Ravshan | Regar-TadAZ | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| Ravshan | Regar-TadAZ | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| Ravshan | Regar-TadAZ | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ravshan | Regar-TadAZ | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

