Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC Astana
Streaki - FC Astana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Astana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Astana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Astana — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- FC Astana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Astana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Astana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Astana — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- FC Astana — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- FC Astana — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Okzhetpes
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Okzhetpes — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Okzhetpes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Okzhetpes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Okzhetpes — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Okzhetpes — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Okzhetpes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Okzhetpes — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Okzhetpes — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - FC Astana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Astana — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Astana — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Astana — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Astana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Astana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Okzhetpes
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Okzhetpes — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Okzhetpes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Okzhetpes — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Astana jest o 11% lepsza niż Okzhetpes pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Astana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.40 | 2.70 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
| Okzhetpes | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.50 | 3.10 |
Strzelone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
Stracone | 1.00 | 2.30 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Wvs Ulytau2-0
- 26.07.2026Wvs Altay4-1
- 16.07.2026Lvs Dinamo Tirana1-2
- 12.07.2026Wvs Aktobe3-2
- 09.07.2026Wvs Dinamo Tirana1-0
- 03.07.2026Wvs Zhenys1-0
- 28.06.2026Dvs Zhenys2-2
- 21.06.2026Lvs Aktobe0-2
- 14.06.2026Wvs Irtysh2-0
- 27.05.2026Dvs Altay1-1
- 02.08.2026Wvs Altay4-1
- 25.07.2026Lvs Aktobe1-2
- 18.07.2026Wvs Zhetysu2-0
- 12.07.2026Lvs FK Tobol Kostanay1-3
- 02.07.2026Lvs Kairat Almaty0-5
- 27.06.2026Lvs Kairat Almaty1-3
- 21.06.2026Wvs FK Tobol Kostanay2-1
- 13.06.2026Dvs Zhetysu2-2
- 28.05.2026Dvs Aktobe2-2
- 22.05.2026Wvs Altay1-0
Progi bramkowe
| FC Astana | Okzhetpes | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| FC Astana | Okzhetpes | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| FC Astana | Okzhetpes | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Astana | Okzhetpes | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

