Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Zhetysu
Streaki - Zhetysu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zhetysu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Zhetysu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Zhetysu — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Zhetysu — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Zhetysu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Ordabasy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ordabasy — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ordabasy — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ordabasy — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ordabasy — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ordabasy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ordabasy — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ordabasy — wygrywa (14/20, 70%)
- Ordabasy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Zhetysu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zhetysu — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zhetysu — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zhetysu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Ordabasy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ordabasy — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ordabasy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ordabasy — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ordabasy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ordabasy jest o 250% lepsza niż Zhetysu pod względem odsetku wygranych meczów.
| Zhetysu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 3.10 | 2.45 |
Strzelone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
Stracone | 1.00 | 1.70 | 1.35 |
BTTS % | 30% | 80% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 10% | 30% |
| Ordabasy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 50% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.70 | 2.65 |
Strzelone | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Dvs Atyrau1-1
- 25.07.2026Lvs Kyzyl-Zhar1-2
- 18.07.2026Lvs Okzhetpes0-2
- 11.07.2026Lvs Altay0-1
- 05.07.2026Lvs Aktobe1-2
- 27.06.2026Wvs Aktobe1-0
- 20.06.2026Dvs Altay3-3
- 13.06.2026Dvs Okzhetpes2-2
- 28.05.2026Lvs Kyzyl-Zhar2-3
- 23.05.2026Dvs Atyrau0-0
- 02.08.2026Wvs FK Tobol Kostanay2-0
- 26.07.2026Lvs Kairat Almaty1-2
- 19.07.2026Wvs Yelimay Semey3-1
- 15.07.2026Wvs Altay3-1
- 11.07.2026Lvs Kaspiy2-3
- 05.07.2026Wvs Ulytau1-0
- 28.06.2026Wvs Ulytau1-0
- 20.06.2026Wvs Kaspiy2-0
- 14.06.2026Wvs Yelimay Semey3-1
- 28.05.2026Wvs Kairat Almaty2-1
Progi bramkowe
| Zhetysu | Ordabasy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
| Zhetysu | Ordabasy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
| Zhetysu | Ordabasy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Zhetysu | Ordabasy | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

