Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Kairat Almaty
Streaki - Kairat Almaty
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kairat Almaty — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Kairat Almaty — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kairat Almaty — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kairat Almaty — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kairat Almaty — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kairat Almaty — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Kairat Almaty — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Kairat Almaty — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Kairat Almaty — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Kairat Almaty — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Kairat Almaty — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Kairat Almaty — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Kairat Almaty — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Streaki - Ulytau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ulytau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ulytau — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ulytau — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ulytau — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ulytau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Kairat Almaty
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kairat Almaty — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kairat Almaty — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Serie - Ulytau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ulytau — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ulytau — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulytau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulytau — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kairat Almaty jest o 100% lepsza niż Ulytau pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kairat Almaty | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.90 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Ulytau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.20 | 2.05 |
Strzelone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.08.2026Lvs Levski Sofia0-1
- 04.08.2026Lvs Levski Sofia0-1
- 29.07.2026Wvs Omonia Nicosia1-0
- 26.07.2026Wvs Ordabasy2-1
- 22.07.2026Lvs Omonia Nicosia0-1
- 18.07.2026Wvs Atyrau3-1
- 15.07.2026Wvs Sutjeska2-0
- 08.07.2026Wvs Sutjeska2-1
- 02.07.2026Wvs Okzhetpes5-0
- 27.06.2026Wvs Okzhetpes3-1
Progi bramkowe
| Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 13.00 (1/40) | 13.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 10.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 11.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 12.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 9.00 | 9.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Corners Earned | 9 | 9 | — |
| Ogółem | Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | 4.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Against | 4 | 4 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 7.00 (1/1) | 7.00 (1/1) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 5.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 6.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Total Cards | 7 | 7 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 7 | 7 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kairat Almaty | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

