Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kyzyl-Zhar
Streaki - Kyzyl-Zhar
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kyzyl-Zhar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kyzyl-Zhar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kyzyl-Zhar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Kyzyl-Zhar — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Kyzyl-Zhar — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Kyzyl-Zhar — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Kyzyl-Zhar — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Atyrau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atyrau — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atyrau — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atyrau — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atyrau — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atyrau — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atyrau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Kyzyl-Zhar
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kyzyl-Zhar — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Kyzyl-Zhar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kyzyl-Zhar — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Atyrau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atyrau — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atyrau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kyzyl-Zhar jest o 67% lepsza niż Atyrau pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kyzyl-Zhar | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.10 | 2.60 |
Strzelone | 1.60 | 0.60 | 1.10 |
Stracone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
| Atyrau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.70 | 2.05 |
Strzelone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
Stracone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Ordabasy0-3
- 16.08.2026Dvs FC Astana1-1
- 08.08.2026Dvs Altay2-2
- 01.08.2026Wvs Aktobe3-1
- 25.07.2026Wvs Zhetysu2-1
- 18.07.2026Dvs FK Tobol Kostanay1-1
- 04.07.2026Lvs Yelimay Semey0-1
- 27.06.2026Lvs Yelimay Semey0-2
- 21.06.2026Lvs Kairat Almaty2-4
- 17.06.2026Lvs Kairat Almaty0-3
- 30.08.2026Lvs FC Astana2-3
- 16.08.2026Lvs Okzhetpes0-2
- 09.08.2026Dvs Aktobe1-1
- 01.08.2026Dvs Zhetysu1-1
- 26.07.2026Lvs FK Tobol Kostanay0-1
- 18.07.2026Lvs Kairat Almaty1-3
- 05.07.2026Lvs Kaspiy1-2
- 27.06.2026Lvs Kaspiy0-2
- 21.06.2026Wvs Yelimay Semey2-1
- 13.06.2026Dvs Kairat Almaty1-1
Progi bramkowe
| Kyzyl-Zhar | Atyrau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Kyzyl-Zhar | Atyrau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Kyzyl-Zhar | Atyrau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kyzyl-Zhar | Atyrau | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

