Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Leevon / PPK
Streaki - Leevon / PPK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Leevon / PPK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Leevon / PPK — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Leevon / PPK — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Leevon / PPK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Leevon / PPK — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Leevon / PPK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Leevon / PPK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Leevon / PPK — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Leevon / PPK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Leevon / PPK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Smiltene
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Smiltene — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Smiltene — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Smiltene — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Smiltene — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Smiltene — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Leevon / PPK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Leevon / PPK — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leevon / PPK — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leevon / PPK — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leevon / PPK — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leevon / PPK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Smiltene
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Smiltene — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Smiltene — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Smiltene — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Smiltene — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Smiltene — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Smiltene — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leevon / PPK jest o 333% lepsza niż Smiltene pod względem odsetku wygranych meczów.
| Leevon / PPK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.40 | 2.75 |
Strzelone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
Stracone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Smiltene | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.60 | 3.75 |
Strzelone | 1.50 | 1.10 | 1.30 |
Stracone | 2.40 | 2.50 | 2.45 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs Mārupe1-0
- 01.08.2026Wvs Rēzekne FA2-1
- 25.07.2026Wvs Skanste2-1
- 18.07.2026Wvs Riga Mariners2-1
- 05.07.2026Lvs Valmiera / BSS1-4
- 28.06.2026Lvs Metta / LU1-3
- 13.06.2026Dvs JDFS Alberts0-0
- 23.05.2026Wvs JFK Ventspils2-1
- 16.05.2026Wvs Rīgas FS II2-1
- 10.05.2026Wvs Riga FC II3-2
- 08.08.2026Lvs Valmiera / BSS1-4
- 02.08.2026Wvs JFK Ventspils2-1
- 25.07.2026Lvs Rīgas FS II3-5
- 19.07.2026Wvs Rēzekne FA1-0
- 04.07.2026Lvs Mārupe1-2
- 28.06.2026Lvs Skanste2-4
- 14.06.2026Lvs Riga FC II0-2
- 24.05.2026Dvs Tukums II1-1
- 13.05.2026Lvs Super Nova 20-2
- 09.05.2026Lvs Riga Mariners0-1
Progi bramkowe
| Leevon / PPK | Smiltene | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Leevon / PPK | Smiltene | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Leevon / PPK | Smiltene | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Leevon / PPK | Smiltene | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 100% (20/20) | 75% (15/20) |

