Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Metta / LU
Streaki - Metta / LU
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Metta / LU — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Metta / LU — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Metta / LU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Metta / LU — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Metta / LU — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Metta / LU — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Metta / LU — wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Metta / LU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Metta / LU — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Metta / LU — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - JFK Ventspils
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- JFK Ventspils — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- JFK Ventspils — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- JFK Ventspils — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- JFK Ventspils — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- JFK Ventspils — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- JFK Ventspils — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- JFK Ventspils — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Serie - Metta / LU
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Metta / LU — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Metta / LU — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Metta / LU — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Metta / LU — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Metta / LU — wygrywa 2. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Metta / LU — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Metta / LU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - JFK Ventspils
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 JFK Ventspils — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 JFK Ventspils — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 JFK Ventspils — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Metta / LU jest o 433% lepsza niż JFK Ventspils pod względem odsetku wygranych meczów.
| Metta / LU | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 70% | 80% |
Śr. goli/mecz | 6.30 | 3.60 | 4.95 |
Strzelone | 5.40 | 2.80 | 4.10 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| JFK Ventspils | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.40 | 2.70 |
Strzelone | 0.60 | 1.60 | 1.10 |
Stracone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 10% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Smiltene6-0
- 23.08.2026Wvs Rēzekne FA2-0
- 08.08.2026Wvs Rīgas FS II12-1
- 01.08.2026Dvs Riga FC II2-2
- 27.07.2026Wvs Tukums II9-0
- 18.07.2026Wvs Mārupe4-0
- 04.07.2026Wvs Skanste3-1
- 28.06.2026Wvs Leevon / PPK3-1
- 13.06.2026Wvs Super Nova 27-3
- 23.05.2026Dvs Riga Mariners2-2
- 29.08.2026Dvs Riga FC II1-1
- 08.08.2026Lvs Super Nova 20-2
- 02.08.2026Lvs Smiltene1-2
- 25.07.2026Dvs Riga Mariners1-1
- 18.07.2026Lvs JDFS Alberts1-3
- 11.07.2026Wvs Skanste3-0
- 04.07.2026Dvs Rēzekne FA1-1
- 28.06.2026Lvs Valmiera / BSS0-2
- 14.06.2026Wvs Mārupe2-1
- 23.05.2026Lvs Leevon / PPK1-2
Progi bramkowe
| Metta / LU | JFK Ventspils | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Metta / LU | JFK Ventspils | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Metta / LU | JFK Ventspils | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Metta / LU | JFK Ventspils | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 15% (3/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 25% (5/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |

