Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Žalgiris II
Streaki - Žalgiris II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Žalgiris II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Žalgiris II — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Žalgiris II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Žalgiris II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Žalgiris II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
- Žalgiris II — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Žalgiris II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Hegelmann II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hegelmann II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hegelmann II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hegelmann II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hegelmann II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Žalgiris II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Žalgiris II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Žalgiris II — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Žalgiris II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Žalgiris II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Žalgiris II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Hegelmann II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hegelmann II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hegelmann II — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hegelmann II — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Hegelmann II — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hegelmann II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Hegelmann II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Žalgiris II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.20 | 2.85 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 2.10 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Hegelmann II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.30 | 2.90 |
Strzelone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
Stracone | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.06.2026Lvs Be1 NFA1-2
- 21.06.2026Lvs Jonava1-2
- 13.06.2026Wvs Garliava2-1
- 30.05.2026Lvs Atmosfera0-2
- 22.05.2026Lvs BFA3-4
- 15.05.2026Lvs Babrungas0-3
- 08.05.2026Dvs Tauras2-2
- 02.05.2026Lvs Neptūną Klaipėda1-2
- 24.04.2026Dvs Dainava0-0
- 19.04.2026Dvs Transinvest 22-2
- 27.06.2026Wvs Jonava2-1
- 20.06.2026Wvs BFA1-0
- 12.06.2026Lvs Babrungas0-1
- 30.05.2026Lvs Tauras1-6
- 22.05.2026Lvs Neptūną Klaipėda2-3
- 15.05.2026Lvs Dainava2-3
- 11.05.2026Lvs Transinvest 21-2
- 03.05.2026Lvs FA Šiauliai II0-2
- 24.04.2026Wvs Kauno Žalgiris II2-0
- 18.04.2026Wvs Ekranas3-1
Progi bramkowe
| Žalgiris II | Hegelmann II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| Žalgiris II | Hegelmann II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| Žalgiris II | Hegelmann II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Žalgiris II | Hegelmann II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

