Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Yelimay Semey 2
Streaki - Yelimay Semey 2
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yelimay Semey 2 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (4/4, 100%)
- Yelimay Semey 2 — przegrywa u siebie (3/4, 75%)
- Yelimay Semey 2 — nie strzela gola u siebie (3/4, 75%)
- Yelimay Semey 2 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
- Yelimay Semey 2 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
- Yelimay Semey 2 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/4, 75%)
- Yelimay Semey 2 — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
Streaki - Turan Turkistan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Turan Turkistan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Turan Turkistan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Turan Turkistan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Turan Turkistan — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Turan Turkistan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Yelimay Semey 2
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yelimay Semey 2 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yelimay Semey 2 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Yelimay Semey 2 — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Yelimay Semey 2 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yelimay Semey 2 — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yelimay Semey 2 — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Turan Turkistan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Turan Turkistan — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turan Turkistan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Yelimay Semey 2 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 3.25 | 2.17 | 2.60 |
Strzelone | 0.75 | 0.50 | 0.60 |
Stracone | 2.50 | 1.67 | 2.00 |
BTTS % | 25% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 75% | 50% | 60% |
| Turan Turkistan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 4.20 | 3.60 |
Strzelone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
Stracone | 1.10 | 2.90 | 2.00 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.06.2026Dvs Akademiya Ontustik1-1
- 11.06.2026Lvs Jaiyq0-1
- 26.05.2026Lvs Shakhter Karagandy0-1
- 21.05.2026Lvs Aktobe Jas1-3
- 14.05.2026Lvs Kaspij Aktau 20-4
- 07.05.2026Lvs Sport Academy Kairat0-1
- 30.04.2026Lvs Ekibastuz0-2
- 24.04.2026Lvs Taraz0-3
- 17.04.2026Dvs Khan Tengri3-3
- 02.04.2026Dvs Tobol 21-1
- 18.06.2026Wvs Aktobe Jas4-0
- 12.06.2026Wvs Kaspij Aktau 23-0
- 27.05.2026Wvs Ekibastuz4-0
- 21.05.2026Lvs Sport Academy Kairat0-2
- 14.05.2026Lvs Taraz0-2
- 07.05.2026Wvs Astana II3-0
- 01.05.2026Wvs Khan Tengri1-0
- 24.04.2026Wvs Tobol 23-2
- 16.04.2026Wvs Arys1-0
- 02.04.2026Lvs Akademiya Ontustik1-2
Progi bramkowe
| Yelimay Semey 2 | Turan Turkistan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (4/4) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 75% (3/4) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (2/4) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (2/4) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 75% (3/4) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (4/10) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (4/10) | 85% (17/20) |
| Yelimay Semey 2 | Turan Turkistan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 75% (3/4) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (2/4) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (2/4) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (2/4) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 75% (3/4) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (4/10) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (4/10) | 85% (17/20) |
| Yelimay Semey 2 | Turan Turkistan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (2/4) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (2/4) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/4) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 75% (3/4) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (4/10) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (4/10) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Yelimay Semey 2 | Turan Turkistan | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/30) | 0% (0/10) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (7/30) | 30% (3/10) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (15/30) | 60% (6/10) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (19/30) | 70% (7/10) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 80% (24/30) | 90% (9/10) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 83% (25/30) | 90% (9/10) | 80% (16/20) |

