Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Akademiya Ontustik
Streaki - Akademiya Ontustik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Shakhter Karagandy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shakhter Karagandy — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Shakhter Karagandy — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Shakhter Karagandy — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shakhter Karagandy — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shakhter Karagandy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shakhter Karagandy — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Shakhter Karagandy — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Shakhter Karagandy — wygrywa (14/20, 70%)
- Shakhter Karagandy — zachowuje czyste konto (14/20, 70%)
- Shakhter Karagandy — wygrywa 2. połowę (14/20, 70%)
Serie - Akademiya Ontustik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Shakhter Karagandy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shakhter Karagandy — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhter Karagandy — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhter Karagandy — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhter Karagandy — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhter Karagandy — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhter Karagandy — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhter Karagandy — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhter Karagandy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shakhter Karagandy jest o 27% lepsza niż Akademiya Ontustik pod względem odsetku wygranych meczów.
| Akademiya Ontustik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.10 | 3.05 |
Strzelone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
Stracone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Shakhter Karagandy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 50% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 3.20 | 3.50 |
Strzelone | 3.40 | 2.20 | 2.80 |
Stracone | 0.40 | 1.00 | 0.70 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 80% | 60% | 70% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.06.2026Wvs Jaiyq1-0
- 18.06.2026Dvs Yelimay Semey 21-1
- 11.06.2026Wvs Aktobe Jas4-1
- 26.05.2026Wvs Kaspij Aktau 21-0
- 21.05.2026Dvs Ekibastuz2-2
- 15.05.2026Lvs Sport Academy Kairat1-3
- 08.05.2026Lvs Khan Tengri0-3
- 01.05.2026Wvs Taraz2-1
- 23.04.2026Lvs Astana II0-1
- 17.04.2026Wvs Tobol 23-0
- 26.06.2026Wvs Taraz2-0
- 19.06.2026Wvs Jaiyq3-0
- 12.06.2026Wvs Khan Tengri2-0
- 26.05.2026Wvs Yelimay Semey 21-0
- 21.05.2026Lvs Astana II3-4
- 15.05.2026Wvs Aktobe Jas7-0
- 07.05.2026Wvs Kaspij Aktau 22-0
- 01.05.2026Wvs Tobol 23-0
- 23.04.2026Wvs Arys6-0
- 17.04.2026Wvs Ekibastuz4-0
Progi bramkowe
| Akademiya Ontustik | Shakhter Karagandy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Akademiya Ontustik | Shakhter Karagandy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Akademiya Ontustik | Shakhter Karagandy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Akademiya Ontustik | Shakhter Karagandy | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

