Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Kaspij Aktau 2
Streaki - Kaspij Aktau 2
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kaspij Aktau 2 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (4/4, 100%)
- Kaspij Aktau 2 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (4/4, 100%)
- Kaspij Aktau 2 — remisuje 1. połowę u siebie (4/4, 100%)
- Kaspij Aktau 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
- Kaspij Aktau 2 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
- Kaspij Aktau 2 — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
- Kaspij Aktau 2 — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
- Kaspij Aktau 2 — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (3/4, 75%)
Streaki - Taraz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Taraz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Taraz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Taraz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Taraz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Taraz — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Taraz — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Kaspij Aktau 2
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Taraz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Taraz — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Taraz — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Taraz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Taraz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Taraz jest o 100% lepsza niż Kaspij Aktau 2 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kaspij Aktau 2 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 25% | 25% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.63 | 3.08 |
Strzelone | 0.75 | 1.50 | 1.25 |
Stracone | 1.25 | 2.13 | 1.83 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 0% | 13% | 8% |
Nie strzelił % | 50% | 38% | 42% |
| Taraz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 20% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.40 | 3.15 |
Strzelone | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
Stracone | 0.90 | 2.10 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.07.2026Lvs Astana II1-6
- 25.06.2026Wvs Tobol 22-1
- 18.06.2026Wvs Arys2-1
- 12.06.2026Lvs Turan Turkistan0-3
- 26.05.2026Lvs Akademiya Ontustik0-1
- 22.05.2026Lvs Jaiyq0-1
- 14.05.2026Wvs Yelimay Semey 24-0
- 07.05.2026Lvs Shakhter Karagandy0-2
- 30.04.2026Dvs Aktobe Jas3-3
- 23.04.2026Lvs Ekibastuz0-1
- 03.07.2026Lvs Sport Academy Kairat1-4
- 26.06.2026Lvs Shakhter Karagandy0-2
- 19.06.2026Lvs Khan Tengri1-2
- 11.06.2026Lvs Astana II1-2
- 27.05.2026Dvs Tobol 23-3
- 22.05.2026Wvs Arys2-1
- 14.05.2026Wvs Turan Turkistan2-0
- 08.05.2026Wvs Jaiyq2-1
- 01.05.2026Lvs Akademiya Ontustik1-2
- 24.04.2026Wvs Yelimay Semey 23-0
Progi bramkowe
| Kaspij Aktau 2 | Taraz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (4/4) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 75% (3/4) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 25% (1/4) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 50% (2/4) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 33% (4/12) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 33% (4/12) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (8/12) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 83% (10/12) | 90% (18/20) |
| Kaspij Aktau 2 | Taraz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 25% (1/4) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 25% (1/4) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/4) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 75% (3/4) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 33% (4/12) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 33% (4/12) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (8/12) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 83% (10/12) | 90% (18/20) |
| Kaspij Aktau 2 | Taraz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (4/4) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (2/4) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 0% (0/4) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (2/4) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 33% (4/12) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 33% (4/12) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (8/12) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 83% (10/12) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kaspij Aktau 2 | Taraz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/32) | 0% (0/12) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 16% (5/32) | 25% (3/12) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 34% (11/32) | 42% (5/12) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 69% (22/32) | 67% (8/12) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 84% (27/32) | 83% (10/12) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 88% (28/32) | 83% (10/12) | 90% (18/20) |

