Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Tobol 2
Streaki - Tobol 2
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tobol 2 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/7, 100%)
- Tobol 2 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/7, 100%)
- Tobol 2 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Tobol 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Tobol 2 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (6/7, 86%)
- Tobol 2 — jest niepokonany u siebie (5/7, 71%)
- Tobol 2 — wygrywa 1. połowę u siebie (5/7, 71%)
- Tobol 2 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/7, 71%)
- Tobol 2 — przegrywa 2. połowę u siebie (5/7, 71%)
Streaki - Akademiya Ontustik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tobol 2
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tobol 2 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tobol 2 — przegrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Tobol 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Serie - Akademiya Ontustik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Akademiya Ontustik — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Akademiya Ontustik jest o 525% lepsza niż Tobol 2 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tobol 2 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 14% | 0% | 8% |
Śr. goli/mecz | 5.57 | 3.33 | 4.54 |
Strzelone | 2.71 | 0.33 | 1.62 |
Stracone | 2.86 | 3.00 | 2.92 |
BTTS % | 100% | 33% | 69% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 67% | 31% |
| Akademiya Ontustik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.10 | 2.95 |
Strzelone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
Stracone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.07.2026Lvs Jaiyq0-1
- 02.07.2026Dvs Aktobe Jas5-5
- 25.06.2026Lvs Kaspij Aktau 21-2
- 18.06.2026Dvs Ekibastuz3-3
- 12.06.2026Lvs Sport Academy Kairat0-7
- 27.05.2026Dvs Taraz3-3
- 22.05.2026Lvs Khan Tengri1-2
- 14.05.2026Lvs Astana II1-2
- 07.05.2026Wvs Arys4-3
- 01.05.2026Lvs Shakhter Karagandy0-3
- 09.07.2026Lvs Arys1-2
- 02.07.2026Lvs Shakhter Karagandy1-2
- 25.06.2026Wvs Jaiyq1-0
- 18.06.2026Dvs Yelimay Semey 21-1
- 11.06.2026Wvs Aktobe Jas4-1
- 26.05.2026Wvs Kaspij Aktau 21-0
- 21.05.2026Dvs Ekibastuz2-2
- 15.05.2026Lvs Sport Academy Kairat1-3
- 08.05.2026Lvs Khan Tengri0-3
- 01.05.2026Wvs Taraz2-1
Progi bramkowe
| Tobol 2 | Akademiya Ontustik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (7/7) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 86% (6/7) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 71% (5/7) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/7) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 85% (17/20) |
| Tobol 2 | Akademiya Ontustik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 71% (5/7) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 57% (4/7) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 29% (2/7) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 14% (1/7) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 85% (17/20) |
| Tobol 2 | Akademiya Ontustik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 86% (6/7) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 43% (3/7) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 29% (2/7) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 29% (2/7) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tobol 2 | Akademiya Ontustik | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/33) | 0% (0/13) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 12% (4/33) | 8% (1/13) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 21% (7/33) | 15% (2/13) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 67% (22/33) | 54% (7/13) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 76% (25/33) | 54% (7/13) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 85% (28/33) | 62% (8/13) | 100% (20/20) |

