Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Jaiyq
Streaki - Jaiyq
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jaiyq — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Jaiyq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
Streaki - Khan Tengri
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Khan Tengri — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Khan Tengri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Khan Tengri — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khan Tengri — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khan Tengri — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khan Tengri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khan Tengri — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khan Tengri — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Jaiyq
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jaiyq — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jaiyq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Khan Tengri
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Khan Tengri — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Khan Tengri — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Khan Tengri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Khan Tengri — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jaiyq jest o 43% lepsza niż Khan Tengri pod względem odsetku wygranych meczów.
| Jaiyq | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 38% | 43% |
Śr. goli/mecz | 2.33 | 1.88 | 2.07 |
Strzelone | 0.83 | 0.75 | 0.79 |
Stracone | 1.50 | 1.13 | 1.29 |
BTTS % | 17% | 25% | 21% |
Czyste konto % | 33% | 38% | 36% |
Nie strzelił % | 50% | 38% | 43% |
| Khan Tengri | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.90 | 3.30 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 3.00 | 2.05 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.07.2026Lvs Astana II0-1
- 09.07.2026Wvs Tobol 21-0
- 03.07.2026Dvs Turan Turkistan2-2
- 25.06.2026Lvs Akademiya Ontustik0-1
- 19.06.2026Lvs Shakhter Karagandy0-3
- 11.06.2026Wvs Yelimay Semey 21-0
- 27.05.2026Wvs Aktobe Jas3-2
- 22.05.2026Wvs Kaspij Aktau 21-0
- 15.05.2026Lvs Ekibastuz0-1
- 08.05.2026Lvs Taraz1-2
- 16.07.2026Lvs Yelimay Semey 20-1
- 09.07.2026Lvs Aktobe Jas2-5
- 02.07.2026Lvs Ekibastuz1-3
- 25.06.2026Lvs Sport Academy Kairat0-5
- 19.06.2026Wvs Taraz2-1
- 12.06.2026Lvs Shakhter Karagandy0-2
- 26.05.2026Lvs Astana II1-2
- 22.05.2026Wvs Tobol 22-1
- 15.05.2026Wvs Arys1-0
- 08.05.2026Wvs Akademiya Ontustik3-0
Progi bramkowe
| Jaiyq | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 33% (2/6) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 33% (2/6) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 57% (8/14) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 64% (9/14) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 75% (15/20) |
| Jaiyq | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (3/6) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 17% (1/6) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 67% (4/6) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 57% (8/14) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 64% (9/14) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 75% (15/20) |
| Jaiyq | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 67% (4/6) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 57% (8/14) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 64% (9/14) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (9/14) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Jaiyq | Khan Tengri | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/34) | 0% (0/14) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 41% (14/34) | 64% (9/14) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 47% (16/34) | 64% (9/14) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (23/34) | 79% (11/14) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 82% (28/34) | 86% (12/14) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 91% (31/34) | 100% (14/14) | 85% (17/20) |

