Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Akademiya Ontustik
Streaki - Akademiya Ontustik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Akademiya Ontustik — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Akademiya Ontustik — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Akademiya Ontustik — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Khan Tengri
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Khan Tengri — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Khan Tengri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Khan Tengri — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khan Tengri — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khan Tengri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khan Tengri — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khan Tengri — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Akademiya Ontustik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Akademiya Ontustik — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Akademiya Ontustik — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Akademiya Ontustik — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Akademiya Ontustik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Khan Tengri
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Khan Tengri — przegrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Khan Tengri — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khan Tengri — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khan Tengri — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Akademiya Ontustik jest o 67% lepsza niż Khan Tengri pod względem odsetku wygranych meczów.
| Akademiya Ontustik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.30 | 3.05 |
Strzelone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Khan Tengri | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 4.00 | 3.30 |
Strzelone | 1.50 | 0.90 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 3.10 | 2.10 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.07.2026Lvs Taraz1-2
- 23.07.2026Wvs Astana II2-1
- 17.07.2026Wvs Tobol 23-2
- 09.07.2026Lvs Arys1-2
- 02.07.2026Lvs Shakhter Karagandy1-2
- 25.06.2026Wvs Jaiyq1-0
- 18.06.2026Dvs Yelimay Semey 21-1
- 11.06.2026Wvs Aktobe Jas4-1
- 26.05.2026Wvs Kaspij Aktau 21-0
- 21.05.2026Dvs Ekibastuz2-2
- 30.07.2026Lvs Turan Turkistan0-1
- 23.07.2026Lvs Jaiyq0-2
- 16.07.2026Lvs Yelimay Semey 20-1
- 09.07.2026Lvs Aktobe Jas2-5
- 02.07.2026Lvs Ekibastuz1-3
- 25.06.2026Lvs Sport Academy Kairat0-5
- 19.06.2026Wvs Taraz2-1
- 12.06.2026Lvs Shakhter Karagandy0-2
- 26.05.2026Lvs Astana II1-2
- 22.05.2026Wvs Tobol 22-1
Progi bramkowe
| Akademiya Ontustik | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Akademiya Ontustik | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Akademiya Ontustik | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Akademiya Ontustik | Khan Tengri | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |

