Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Jaiyq
Streaki - Jaiyq
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jaiyq — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/7, 86%)
- Jaiyq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/7, 86%)
- Jaiyq — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/7, 71%)
Streaki - Taraz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Taraz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Taraz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Taraz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Taraz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Taraz — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Jaiyq
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jaiyq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Taraz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Taraz — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Taraz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Taraz — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Jaiyq | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 57% | 33% | 44% |
Śr. goli/mecz | 2.29 | 2.11 | 2.19 |
Strzelone | 1.00 | 0.89 | 0.94 |
Stracone | 1.29 | 1.22 | 1.25 |
BTTS % | 14% | 33% | 25% |
Czyste konto % | 43% | 33% | 38% |
Nie strzelił % | 43% | 33% | 38% |
| Taraz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.60 | 2.80 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Dvs Sport Academy Kairat2-2
- 23.07.2026Wvs Khan Tengri2-0
- 17.07.2026Lvs Astana II0-1
- 09.07.2026Wvs Tobol 21-0
- 03.07.2026Dvs Turan Turkistan2-2
- 25.06.2026Lvs Akademiya Ontustik0-1
- 19.06.2026Lvs Shakhter Karagandy0-3
- 11.06.2026Wvs Yelimay Semey 21-0
- 27.05.2026Wvs Aktobe Jas3-2
- 22.05.2026Wvs Kaspij Aktau 21-0
- 30.07.2026Wvs Akademiya Ontustik2-1
- 24.07.2026Wvs Yelimay Semey 21-0
- 16.07.2026Dvs Aktobe Jas1-1
- 10.07.2026Lvs Kaspij Aktau 20-1
- 03.07.2026Lvs Sport Academy Kairat1-4
- 26.06.2026Lvs Shakhter Karagandy0-2
- 19.06.2026Lvs Khan Tengri1-2
- 11.06.2026Lvs Astana II1-2
- 27.05.2026Dvs Tobol 23-3
- 22.05.2026Wvs Arys2-1
Progi bramkowe
| Jaiyq | Taraz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 43% (3/7) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 29% (2/7) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 29% (2/7) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 43% (3/7) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (10/16) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (11/16) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 69% (11/16) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (11/16) | 85% (17/20) |
| Jaiyq | Taraz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 57% (4/7) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 14% (1/7) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (10/16) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (11/16) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 69% (11/16) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (11/16) | 85% (17/20) |
| Jaiyq | Taraz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 86% (6/7) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 29% (2/7) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 14% (1/7) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (10/16) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (11/16) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 69% (11/16) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (11/16) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Jaiyq | Taraz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/36) | 0% (0/16) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 33% (12/36) | 56% (9/16) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (18/36) | 63% (10/16) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 78% (28/36) | 75% (12/16) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 89% (32/36) | 88% (14/16) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 97% (35/36) | 100% (16/16) | 95% (19/20) |

