Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Kaspij Aktau 2
Streaki - Kaspij Aktau 2
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kaspij Aktau 2 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Kaspij Aktau 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Kaspij Aktau 2 — jest niepokonany u siebie (5/7, 71%)
- Kaspij Aktau 2 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/7, 71%)
- Kaspij Aktau 2 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (5/7, 71%)
- Kaspij Aktau 2 — remisuje 1. połowę u siebie (5/7, 71%)
- Kaspij Aktau 2 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/7, 71%)
- Kaspij Aktau 2 — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (5/7, 71%)
Streaki - Yelimay Semey 2
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yelimay Semey 2 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
- Yelimay Semey 2 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
- Yelimay Semey 2 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
Serie - Kaspij Aktau 2
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kaspij Aktau 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Yelimay Semey 2
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yelimay Semey 2 — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yelimay Semey 2 — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kaspij Aktau 2 jest o 94% lepsza niż Yelimay Semey 2 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kaspij Aktau 2 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 57% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.71 | 3.60 | 3.24 |
Strzelone | 1.86 | 1.20 | 1.47 |
Stracone | 0.86 | 2.40 | 1.76 |
BTTS % | 43% | 40% | 41% |
Czyste konto % | 29% | 10% | 18% |
Nie strzelił % | 29% | 50% | 41% |
| Yelimay Semey 2 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 25% | 11% | 18% |
Śr. goli/mecz | 2.63 | 2.44 | 2.53 |
Strzelone | 0.75 | 0.78 | 0.76 |
Stracone | 1.88 | 1.67 | 1.76 |
BTTS % | 25% | 56% | 41% |
Czyste konto % | 13% | 11% | 12% |
Nie strzelił % | 63% | 33% | 47% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.08.2026Lvs Shakhter Karagandy0-1
- 30.07.2026Wvs Aktobe Jas6-1
- 23.07.2026Wvs Ekibastuz3-0
- 17.07.2026Lvs Sport Academy Kairat0-6
- 10.07.2026Wvs Taraz1-0
- 02.07.2026Lvs Astana II1-6
- 25.06.2026Wvs Tobol 22-1
- 18.06.2026Wvs Arys2-1
- 12.06.2026Lvs Turan Turkistan0-3
- 26.05.2026Lvs Akademiya Ontustik0-1
- 06.08.2026Wvs Sport Academy Kairat1-0
- 30.07.2026Lvs Ekibastuz1-2
- 24.07.2026Lvs Taraz0-1
- 16.07.2026Wvs Khan Tengri1-0
- 10.07.2026Wvs Astana II2-1
- 03.07.2026Lvs Arys2-3
- 25.06.2026Lvs Turan Turkistan0-3
- 18.06.2026Dvs Akademiya Ontustik1-1
- 11.06.2026Lvs Jaiyq0-1
- 26.05.2026Lvs Shakhter Karagandy0-1
Progi bramkowe
| Kaspij Aktau 2 | Yelimay Semey 2 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 100% (9/9) |
Over 1.5 | 71% (5/7) | 67% (6/9) |
Over 2.5 | 43% (3/7) | 44% (4/9) |
Over 3.5 | 14% (1/7) | 22% (2/9) |
Nie strzelił | 29% (2/7) | 33% (3/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 41% (7/17) | 65% (11/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 41% (7/17) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 47% (8/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 47% (8/17) |
| Kaspij Aktau 2 | Yelimay Semey 2 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 43% (3/7) | 100% (9/9) |
Over 1.5 | 43% (3/7) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 0% (0/7) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 41% (7/17) | 65% (11/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 41% (7/17) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 47% (8/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 47% (8/17) |
| Kaspij Aktau 2 | Yelimay Semey 2 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 33% (3/9) |
Over 1.5 | 43% (3/7) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 14% (1/7) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 29% (2/7) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 41% (7/17) | 65% (11/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 41% (7/17) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 47% (8/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 47% (8/17) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kaspij Aktau 2 | Yelimay Semey 2 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/34) | 0% (0/17) | 0% (0/17) |
Under 1.5 | 32% (11/34) | 29% (5/17) | 35% (6/17) |
Under 2.5 | 47% (16/34) | 41% (7/17) | 53% (9/17) |
Under 3.5 | 71% (24/34) | 65% (11/17) | 76% (13/17) |
Under 4.5 | 82% (28/34) | 76% (13/17) | 88% (15/17) |
Under 5.5 | 85% (29/34) | 76% (13/17) | 94% (16/17) |

