Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Tobol 2
Streaki - Tobol 2
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tobol 2 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Tobol 2 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Tobol 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Tobol 2 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Tobol 2 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Tobol 2 — przegrywa (14/20, 70%)
- Tobol 2 — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Sport Academy Kairat
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sport Academy Kairat — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sport Academy Kairat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sport Academy Kairat — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sport Academy Kairat — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sport Academy Kairat — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sport Academy Kairat — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sport Academy Kairat — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sport Academy Kairat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sport Academy Kairat — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Tobol 2
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tobol 2 — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tobol 2 — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tobol 2 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tobol 2 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tobol 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
Serie - Sport Academy Kairat
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sport Academy Kairat — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Academy Kairat — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Academy Kairat — jest niepokonany w 1. połowie w 23 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Academy Kairat — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sport Academy Kairat jest o 700% lepsza niż Tobol 2 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tobol 2 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 5.30 | 3.40 | 4.35 |
Strzelone | 2.40 | 0.80 | 1.60 |
Stracone | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
BTTS % | 90% | 40% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Sport Academy Kairat | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 80% | 80% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.90 | 3.80 |
Strzelone | 3.40 | 3.10 | 3.25 |
Stracone | 0.30 | 0.80 | 0.55 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 80% | 40% | 60% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Lvs Taraz1-3
- 20.08.2026Lvs Khan Tengri3-4
- 13.08.2026Wvs Astana II4-0
- 07.08.2026Lvs Arys0-3
- 31.07.2026Lvs Shakhter Karagandy0-2
- 24.07.2026Lvs Turan Turkistan1-2
- 17.07.2026Lvs Akademiya Ontustik2-3
- 09.07.2026Lvs Jaiyq0-1
- 02.07.2026Dvs Aktobe Jas5-5
- 25.06.2026Lvs Kaspij Aktau 21-2
- 27.08.2026Wvs Arys1-0
- 21.08.2026Wvs Turan Turkistan4-0
- 13.08.2026Dvs Akademiya Ontustik0-0
- 06.08.2026Lvs Yelimay Semey 20-1
- 31.07.2026Dvs Jaiyq2-2
- 24.07.2026Wvs Aktobe Jas4-0
- 17.07.2026Wvs Kaspij Aktau 26-0
- 10.07.2026Wvs Ekibastuz4-2
- 03.07.2026Wvs Taraz4-1
- 25.06.2026Wvs Khan Tengri5-0
Progi bramkowe
| Tobol 2 | Sport Academy Kairat | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Tobol 2 | Sport Academy Kairat | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Tobol 2 | Sport Academy Kairat | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tobol 2 | Sport Academy Kairat | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |

