Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Taraz
Streaki - Taraz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Taraz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Taraz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Taraz — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Taraz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Taraz — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Taraz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Taraz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Taraz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Khan Tengri
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Khan Tengri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Khan Tengri — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khan Tengri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khan Tengri — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khan Tengri — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khan Tengri — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khan Tengri — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Taraz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Taraz — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Taraz — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Khan Tengri
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Khan Tengri — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khan Tengri — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Taraz jest o 14% lepsza niż Khan Tengri pod względem odsetku wygranych meczów.
| Taraz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.60 | 2.60 |
Strzelone | 1.70 | 1.00 | 1.35 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Khan Tengri | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 4.00 | 3.05 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 2.70 | 1.80 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Tobol 23-1
- 20.08.2026Dvs Arys1-1
- 14.08.2026Dvs Turan Turkistan0-0
- 07.08.2026Lvs Jaiyq0-2
- 30.07.2026Wvs Akademiya Ontustik2-1
- 24.07.2026Wvs Yelimay Semey 21-0
- 16.07.2026Dvs Aktobe Jas1-1
- 10.07.2026Lvs Kaspij Aktau 20-1
- 03.07.2026Lvs Sport Academy Kairat1-4
- 26.06.2026Lvs Shakhter Karagandy0-2
- 28.08.2026Wvs Astana II3-0
- 20.08.2026Wvs Tobol 24-3
- 14.08.2026Dvs Arys0-0
- 06.08.2026Lvs Akademiya Ontustik1-3
- 30.07.2026Lvs Turan Turkistan0-1
- 23.07.2026Lvs Jaiyq0-2
- 16.07.2026Lvs Yelimay Semey 20-1
- 09.07.2026Lvs Aktobe Jas2-5
- 02.07.2026Lvs Ekibastuz1-3
- 25.06.2026Lvs Sport Academy Kairat0-5
Progi bramkowe
| Taraz | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Taraz | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Taraz | Khan Tengri | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Taraz | Khan Tengri | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

