Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy CRAC
Streaki - CRAC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CRAC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- CRAC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- CRAC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- CRAC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- CRAC — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- CRAC — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- CRAC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- CRAC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ivinhema
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ivinhema — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
- Ivinhema — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
- Ivinhema — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
- Ivinhema — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
- Ivinhema — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Ivinhema — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Ivinhema — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- Ivinhema — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Ivinhema — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
Serie - CRAC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CRAC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 CRAC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CRAC — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - Ivinhema
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ivinhema — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ivinhema — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ivinhema — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ivinhema jest o 20% lepsza niż CRAC pod względem odsetku wygranych meczów.
| CRAC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
Strzelone | 1.00 | 0.60 | 0.80 |
Stracone | 0.30 | 1.00 | 0.65 |
BTTS % | 20% | 30% | 25% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
| Ivinhema | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 43% | 25% | 36% |
Śr. goli/mecz | 2.29 | 2.50 | 2.36 |
Strzelone | 1.14 | 0.75 | 1.00 |
Stracone | 1.14 | 1.75 | 1.36 |
BTTS % | 43% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 57% | 0% | 36% |
Nie strzelił % | 14% | 50% | 27% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Lvs Operario Ferroviario0-2
- 24.05.2026Dvs Uberlandia0-0
- 17.05.2026Wvs ABECAT Ouvidorense2-1
- 09.05.2026Dvs Ipatinga0-0
- 03.05.2026Wvs Ipatinga1-0
- 25.04.2026Wvs ABECAT Ouvidorense2-0
- 18.04.2026Lvs Uberlandia1-2
- 12.04.2026Dvs Operario Ferroviario0-0
- 05.04.2026Lvs Ivinhema0-1
- 03.08.2024Dvs Nova Iguaçu2-2
- 31.05.2026Dvs Uberlandia1-1
- 23.05.2026Lvs Ipatinga0-3
- 16.05.2026Lvs Operario Ferroviario0-2
- 10.05.2026Dvs ABECAT Ouvidorense0-0
- 02.05.2026Dvs ABECAT Ouvidorense1-1
- 26.04.2026Wvs Operario Ferroviario2-0
- 19.04.2026Lvs Ipatinga1-3
- 11.04.2026Wvs Uberlandia2-1
- 05.04.2026Wvs CRAC1-0
- 04.03.2026Lvs Volta Redonda2-4
Progi bramkowe
| CRAC | Ivinhema | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 100% (4/4) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (2/4) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (2/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (6/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 82% (9/11) |
| CRAC | Ivinhema | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 75% (3/4) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 25% (1/4) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 75% (3/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (6/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 82% (9/11) |
| CRAC | Ivinhema | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (2/4) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (2/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (6/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 82% (9/11) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | CRAC | Ivinhema | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.00 (1/1) | — | 5.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 5 | — | 5 |
Highest in a Match | 5 | — | 5 |
Lowest in a Match | 5 | — | 5 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | CRAC | Ivinhema | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 26% (8/31) | 35% (7/20) | 9% (1/11) |
Under 1.5 | 45% (14/31) | 55% (11/20) | 27% (3/11) |
Under 2.5 | 74% (23/31) | 80% (16/20) | 64% (7/11) |
Under 3.5 | 87% (27/31) | 90% (18/20) | 82% (9/11) |
Under 4.5 | 94% (29/31) | 95% (19/20) | 91% (10/11) |
Under 5.5 | 97% (30/31) | 100% (20/20) | 91% (10/11) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

