Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Independência
Streaki - Independência
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Independência — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Independência — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Independência — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Independência — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Independência — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Streaki - Guaporé
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guaporé — jest niepokonany na wyjeździe (5/6, 83%)
- Guaporé — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/6, 83%)
- Guaporé — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
- Guaporé — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
- Guaporé — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
- Guaporé — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Guaporé — jest niepokonany w 2. połowie (9/11, 82%)
- Guaporé — jest niepokonany w 1. połowie (8/11, 73%)
Serie - Independência
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Independência — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Independência — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Independência — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Independência — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Independência — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Independência — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Guaporé
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guaporé — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Guaporé — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guaporé — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guaporé jest o 57% lepsza niż Independência pod względem odsetku wygranych meczów.
| Independência | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.00 | 2.75 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Guaporé | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 17% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.17 | 2.82 |
Strzelone | 1.80 | 1.50 | 1.64 |
Stracone | 0.60 | 1.67 | 1.18 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 33% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 33% | 18% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Wvs Humaitá4-0
- 24.05.2026Wvs Galvez3-1
- 17.05.2026Wvs Araguaína1-0
- 09.05.2026Lvs Porto Velho1-2
- 02.05.2026Dvs Porto Velho1-1
- 26.04.2026Dvs Araguaína1-1
- 19.04.2026Lvs Galvez1-2
- 12.04.2026Wvs Humaitá3-0
- 04.04.2026Lvs Guaporé0-1
- 25.02.2026Lvs Águia de Marabá0-2
- 30.05.2026Wvs Araguaína3-2
- 23.05.2026Wvs Humaitá4-0
- 17.05.2026Dvs Porto Velho0-0
- 09.05.2026Wvs Galvez1-0
- 03.05.2026Dvs Galvez3-3
- 25.04.2026Wvs Porto Velho1-0
- 18.04.2026Wvs Humaitá3-1
- 12.04.2026Dvs Araguaína1-1
- 04.04.2026Wvs Independência1-0
- 06.03.2026Lvs Juventude0-5
Progi bramkowe
| Independência | Guaporé | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 83% (5/6) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (3/6) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 33% (2/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 36% (4/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 82% (9/11) |
| Independência | Guaporé | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 83% (5/6) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (3/6) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (3/6) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/6) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (3/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 36% (4/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 82% (9/11) |
| Independência | Guaporé | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 33% (2/6) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 17% (1/6) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/6) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (3/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 36% (4/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 82% (9/11) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Independência | Guaporé | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (2/2) | — | 3.00 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 2.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Total Cards | 6 | — | 6 |
Highest in a Match | 5 | — | 5 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Independência | Guaporé | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/31) | 5% (1/20) | 9% (1/11) |
Under 1.5 | 29% (9/31) | 25% (5/20) | 36% (4/11) |
Under 2.5 | 45% (14/31) | 40% (8/20) | 55% (6/11) |
Under 3.5 | 65% (20/31) | 70% (14/20) | 55% (6/11) |
Under 4.5 | 84% (26/31) | 90% (18/20) | 73% (8/11) |
Under 5.5 | 94% (29/31) | 95% (19/20) | 91% (10/11) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

