Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Manauara
Streaki - Manauara
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Manauara — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Manauara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Manauara — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Manauara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Manauara — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Manauara — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Manauara — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Manauara — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Manauara — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Manauara — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Manauara — powyżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- Manauara — poniżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Manauara — powyżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Manauara — poniżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Manauara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Sao Raimundo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sao Raimundo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sao Raimundo — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sao Raimundo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sao Raimundo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sao Raimundo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sao Raimundo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Manauara
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Manauara — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Manauara — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Manauara — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Manauara — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manauara — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Manauara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Sao Raimundo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sao Raimundo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Manauara jest o 13% lepsza niż Sao Raimundo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Manauara | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.60 | 2.00 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Sao Raimundo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Wvs Monte Roraima1-0
- 24.05.2026Dvs Manaus FC1-1
- 16.05.2026Wvs Nacional AM1-0
- 10.05.2026Dvs GAS0-0
- 04.05.2026Wvs GAS2-1
- 25.04.2026Wvs Nacional AM4-2
- 19.04.2026Dvs Manaus FC1-1
- 11.04.2026Wvs Monte Roraima2-0
- 05.04.2026Dvs Sao Raimundo0-0
- 11.03.2026Lvs Fortaleza EC0-1
- 30.05.2026Wvs GAS4-0
- 24.05.2026Dvs Monte Roraima2-2
- 17.05.2026Lvs Manaus FC0-1
- 10.05.2026Lvs Nacional AM0-2
- 03.05.2026Dvs Nacional AM0-0
- 25.04.2026Wvs Manaus FC1-0
- 19.04.2026Dvs Monte Roraima1-1
- 12.04.2026Wvs GAS2-0
- 05.04.2026Dvs Manauara0-0
- 20.07.2024Lvs Princesa Solimões1-2
Progi bramkowe
| Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.00 (1/40) | 8.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 1.00 | 1.00 | — |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Earned | 1 | 1 | — |
| Ogółem | Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.00 | 7.00 | — |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 2.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 5.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 6.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Against | 7 | 7 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.00 (1/1) | 6.00 (1/1) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 5.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Total Cards | 6 | 6 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 6 | 6 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Manauara | Sao Raimundo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

