Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Piauí
Streaki - Piauí
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Piauí — nie wygrywa 1. połowę u siebie (4/4, 100%)
- Piauí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
- Piauí — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
- Piauí — jest niepokonany u siebie (3/4, 75%)
- Piauí — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (3/4, 75%)
- Piauí — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
- Piauí — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
- Piauí — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
- Piauí — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
- Piauí — remisuje 1. połowę u siebie (3/4, 75%)
- Piauí — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/4, 75%)
Streaki - Tirol/CEFAT
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tirol/CEFAT — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/6, 83%)
- Tirol/CEFAT — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (5/6, 83%)
- Tirol/CEFAT — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
- Tirol/CEFAT — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
- Tirol/CEFAT — jest niepokonany (8/11, 73%)
- Tirol/CEFAT — jest niepokonany w 1. połowie (8/11, 73%)
Serie - Piauí
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Piauí — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Piauí — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Piauí — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Tirol/CEFAT
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tirol/CEFAT — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tirol/CEFAT — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Piauí jest o 122% lepsza niż Tirol/CEFAT pod względem odsetku wygranych meczów.
| Piauí | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 25% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.25 | 2.33 | 2.30 |
Strzelone | 1.25 | 1.17 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 1.17 | 1.10 |
BTTS % | 75% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 33% | 20% |
Nie strzelił % | 25% | 17% | 20% |
| Tirol/CEFAT | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 17% | 18% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 2.50 | 1.91 |
Strzelone | 0.60 | 1.33 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 1.17 | 0.91 |
BTTS % | 40% | 67% | 55% |
Czyste konto % | 60% | 33% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 17% | 27% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.06.2026Wvs Uniclinic Atletico Clube1-0
- 23.05.2026Lvs Fluminense PI0-1
- 16.05.2026Wvs Altos1-0
- 11.05.2026Dvs Ferroviario1-1
- 03.05.2026Lvs Ferroviario1-2
- 26.04.2026Wvs Altos3-1
- 19.04.2026Lvs Fluminense PI2-3
- 11.04.2026Dvs Uniclinic Atletico Clube1-1
- 04.04.2026Wvs Tirol/CEFAT2-1
- 18.02.2026Lvs Betim0-1
- 01.06.2026Dvs Ferroviario0-0
- 26.05.2026Wvs Uniclinic Atletico Clube3-0
- 16.05.2026Dvs Fluminense PI1-1
- 09.05.2026Wvs Altos1-0
- 02.05.2026Lvs Altos1-2
- 25.04.2026Dvs Fluminense PI0-0
- 18.04.2026Dvs Uniclinic Atletico Clube0-0
- 11.04.2026Lvs Ferroviario2-3
- 04.04.2026Lvs Piauí1-2
- 05.03.2026Dvs America Mineiro1-1
Progi bramkowe
| Piauí | Tirol/CEFAT | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
Over 1.5 | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
Over 2.5 | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
Over 3.5 | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
Nie strzelił | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (5/10) | 55% (6/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 73% (8/11) |
| Piauí | Tirol/CEFAT | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
Over 1.5 | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
Over 2.5 | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
Nie strzelił | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (5/10) | 55% (6/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 73% (8/11) |
| Piauí | Tirol/CEFAT | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
Over 1.5 | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
Over 2.5 | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
Nie strzelił | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (5/10) | 55% (6/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 73% (8/11) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Piauí | Tirol/CEFAT | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 14% (3/21) | 0% (0/10) | 27% (3/11) |
Under 1.5 | 38% (8/21) | 40% (4/10) | 36% (4/11) |
Under 2.5 | 62% (13/21) | 60% (6/10) | 64% (7/11) |
Under 3.5 | 86% (18/21) | 80% (8/10) | 91% (10/11) |
Under 4.5 | 90% (19/21) | 90% (9/10) | 91% (10/11) |
Under 5.5 | 100% (21/21) | 100% (10/10) | 100% (11/11) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

