Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy São Luiz
Streaki - São Luiz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- São Luiz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- São Luiz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- São Luiz — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- São Luiz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Joinville
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Joinville — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Joinville — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Joinville — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Joinville — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Joinville — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Joinville — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Joinville — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Joinville — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- Joinville — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Joinville — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
Serie - São Luiz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 São Luiz — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 São Luiz — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 São Luiz — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 São Luiz — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 São Luiz — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Joinville
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Joinville — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Joinville — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Joinville — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Joinville — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Joinville — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| São Luiz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.50 | 1.85 |
Strzelone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
| Joinville | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Strzelone | 1.00 | 0.40 | 0.70 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Dvs Cascavel0-0
- 23.05.2026Lvs Santa Catarina0-1
- 16.05.2026Wvs Guarany de Bagé2-0
- 10.05.2026Wvs Cianorte1-0
- 03.05.2026Lvs Cianorte0-1
- 26.04.2026Wvs Guarany de Bagé1-0
- 18.04.2026Dvs Santa Catarina4-4
- 11.04.2026Dvs Cascavel0-0
- 04.04.2026Lvs Joinville0-2
- 25.02.2026Lvs Maranhão0-1
- 30.05.2026Wvs Guarany de Bagé2-0
- 23.05.2026Dvs Cianorte0-0
- 16.05.2026Lvs Santa Catarina0-1
- 10.05.2026Lvs Cascavel0-1
- 02.05.2026Dvs Cascavel1-1
- 25.04.2026Wvs Santa Catarina2-1
- 19.04.2026Wvs Cianorte2-1
- 12.04.2026Dvs Guarany de Bagé0-0
- 04.04.2026Wvs São Luiz2-0
- 10.03.2026Lvs São Bernardo0-1
Progi bramkowe
| São Luiz | Joinville | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| São Luiz | Joinville | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| São Luiz | Joinville | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | São Luiz | Joinville | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.50 (2/2) | — | 4.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 5.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Total Cards | 9 | — | 9 |
Highest in a Match | 6 | — | 6 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | São Luiz | Joinville | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

