Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy HJK W
Streaki - HJK W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HJK W — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
- HJK W — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- HJK W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- HJK W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- HJK W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- HJK W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- HJK W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- HJK W — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- HJK W — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- HJK W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - HPS W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HPS W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- HPS W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HPS W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HPS W — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HPS W — jest niepokonany (15/20, 75%)
- HPS W — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- HPS W — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- HPS W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - HJK W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HJK W — wygrywa w 8 meczach z rzędu
- 🔥 HJK W — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 HJK W — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - HPS W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HPS W — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 HPS W — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HPS W — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HPS W — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HJK W jest o 55% lepsza niż HPS W pod względem odsetku wygranych meczów.
| HJK W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 70% | 85% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 3.20 | 3.65 |
Strzelone | 3.50 | 2.20 | 2.85 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| HPS W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.90 | 2.95 |
Strzelone | 2.20 | 1.10 | 1.65 |
Stracone | 0.80 | 1.80 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 12.07.2026Wvs IF Gnistan1-0
- 04.07.2026Wvs KuPS W2-0
- 27.06.2026Wvs Ilves W3-1
- 12.06.2026Wvs Åland United W3-2
- 29.05.2026Wvs VIFK W4-0
- 23.05.2026Wvs PK-35 Vantaa W5-0
- 17.05.2026Wvs HPS W2-1
- 09.05.2026Wvs IF Gnistan5-0
- 02.05.2026Lvs KuPS W1-2
- 25.04.2026Wvs Ilves W2-1
- 12.07.2026Dvs VIFK W1-1
- 04.07.2026Wvs PK-35 Vantaa W1-0
- 28.06.2026Dvs Åland United W0-0
- 13.06.2026Wvs IF Gnistan4-0
- 29.05.2026Wvs KuPS W3-2
- 22.05.2026Lvs Ilves W0-1
- 17.05.2026Lvs HJK W1-2
- 10.05.2026Wvs VIFK W3-2
- 03.05.2026Wvs PK-35 Vantaa W2-0
- 25.04.2026Wvs Åland United W1-0
Progi bramkowe
| HJK W | HPS W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| HJK W | HPS W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| HJK W | HPS W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | HJK W | HPS W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

