Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy IF Gnistan
Streaki - IF Gnistan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IF Gnistan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
- IF Gnistan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
- IF Gnistan — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
- IF Gnistan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
- IF Gnistan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (10/13, 77%)
Streaki - KuPS W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KuPS W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- KuPS W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- KuPS W — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- KuPS W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- KuPS W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- KuPS W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- KuPS W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- KuPS W — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - IF Gnistan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - KuPS W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KuPS W — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS W — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS W — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. KuPS W jest o 110% lepsza niż IF Gnistan pod względem odsetku wygranych meczów.
| IF Gnistan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 29% | 31% |
Śr. goli/mecz | 3.83 | 4.14 | 4.00 |
Strzelone | 2.17 | 1.14 | 1.62 |
Stracone | 1.67 | 3.00 | 2.38 |
BTTS % | 50% | 57% | 54% |
Czyste konto % | 33% | 14% | 23% |
Nie strzelił % | 17% | 29% | 23% |
| KuPS W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 4.10 | 4.15 |
Strzelone | 2.90 | 2.40 | 2.65 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.07.2026Dvs Ilves W2-2
- 12.07.2026Lvs HJK W0-1
- 05.07.2026Wvs VIFK W1-0
- 27.06.2026Wvs PK-35 Vantaa W3-0
- 13.06.2026Lvs HPS W0-4
- 31.05.2026Lvs Åland United W1-4
- 22.05.2026Lvs KuPS W1-2
- 17.05.2026Lvs Ilves W2-3
- 09.05.2026Lvs HJK W0-5
- 02.05.2026Wvs VIFK W6-0
- 18.07.2026Lvs Åland United W1-3
- 12.07.2026Lvs Ilves W2-4
- 04.07.2026Lvs HJK W0-2
- 27.06.2026Wvs VIFK W5-1
- 12.06.2026Wvs PK-35 Vantaa W2-1
- 29.05.2026Lvs HPS W2-3
- 22.05.2026Wvs IF Gnistan2-1
- 17.05.2026Wvs Åland United W6-1
- 09.05.2026Wvs Ilves W3-2
- 02.05.2026Wvs HJK W2-1
Progi bramkowe
| IF Gnistan | KuPS W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 83% (5/6) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 50% (3/6) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (5/13) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 60% (12/20) |
| IF Gnistan | KuPS W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (4/6) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (3/6) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 33% (2/6) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (5/13) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 60% (12/20) |
| IF Gnistan | KuPS W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 67% (4/6) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 33% (2/6) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 33% (2/6) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (5/13) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | IF Gnistan | KuPS W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/33) | 0% (0/13) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 12% (4/33) | 15% (2/13) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 15% (5/33) | 15% (2/13) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 42% (14/33) | 38% (5/13) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 55% (18/33) | 54% (7/13) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 76% (25/33) | 85% (11/13) | 70% (14/20) |

