Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Carlos Renaux U20
Streaki - Carlos Renaux U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Carlos Renaux U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (4/5, 80%)
- Carlos Renaux U20 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (4/5, 80%)
- Carlos Renaux U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (7/10, 70%)
Streaki - Concórdia U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Concórdia U20 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Concórdia U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Concórdia U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Concórdia U20 — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Concórdia U20 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Concórdia U20 — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Carlos Renaux U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Carlos Renaux U20 — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Carlos Renaux U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Concórdia U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Concórdia U20 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Concórdia U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Concórdia U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Concórdia U20 — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Concórdia U20 — remisuje 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Concórdia U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Carlos Renaux U20 jest o 20% lepsza niż Concórdia U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Carlos Renaux U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 1.60 | 2.40 |
Strzelone | 0.60 | 0.80 | 0.70 |
Stracone | 2.60 | 0.80 | 1.70 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 60% | 60% | 60% |
| Concórdia U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.20 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 0.60 | 0.95 |
Stracone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 12.06.2026Wvs Nação U202-1
- 29.05.2026Lvs Joinville U200-1
- 23.05.2026Dvs Criciuma U200-0
- 16.05.2026Dvs Figueirense U200-0
- 08.05.2026Wvs Brusque U202-1
- 03.05.2026Lvs Barra SC U201-6
- 26.04.2026Lvs Avaí U200-5
- 18.04.2026Lvs Chapecoense U200-1
- 11.04.2026Lvs Concórdia U200-1
- 05.04.2026Wvs Nação U202-1
- 16.06.2026Wvs Brusque U202-1
- 10.06.2026Lvs Chapecoense U201-3
- 23.05.2026Dvs Avaí U201-1
- 19.05.2026Lvs Barra SC U200-1
- 16.05.2026Dvs Brusque U201-1
- 02.05.2026Lvs Nação U200-3
- 25.04.2026Lvs Figueirense U200-4
- 17.04.2026Wvs Criciuma U201-0
- 11.04.2026Wvs Carlos Renaux U201-0
- 07.04.2026Dvs Joinville U202-2
Progi bramkowe
| Carlos Renaux U20 | Concórdia U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (4/5) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (3/5) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (3/5) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (2/5) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 60% (3/5) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (3/10) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (5/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (6/10) | 70% (14/20) |
| Carlos Renaux U20 | Concórdia U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (4/5) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (2/5) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 40% (2/5) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/5) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (3/5) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (3/10) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (5/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (6/10) | 70% (14/20) |
| Carlos Renaux U20 | Concórdia U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (3/5) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (3/5) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (1/5) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (1/5) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 80% (4/5) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (3/10) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (5/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (6/10) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Carlos Renaux U20 | Concórdia U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (3/30) | 20% (2/10) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (10/30) | 50% (5/10) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (16/30) | 50% (5/10) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (22/30) | 80% (8/10) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (27/30) | 80% (8/10) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (28/30) | 90% (9/10) | 95% (19/20) |

