Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy HPS
Streaki - HPS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HPS — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
- HPS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- HPS — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- HPS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- HPS — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- HPS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- HPS — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- HPS — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- HPS — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Union Plaani
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union Plaani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- Union Plaani — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
- Union Plaani — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
- Union Plaani — przegrywa na wyjeździe (6/8, 75%)
- Union Plaani — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (6/8, 75%)
- Union Plaani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
Serie - HPS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HPS — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HPS — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 HPS — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HPS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 HPS — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HPS — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HPS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Union Plaani
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union Plaani — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Plaani — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Union Plaani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HPS jest o 233% lepsza niż Union Plaani pod względem odsetku wygranych meczów.
| HPS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 3.20 | 4.05 |
Strzelone | 2.40 | 1.80 | 2.10 |
Stracone | 2.50 | 1.40 | 1.95 |
BTTS % | 100% | 50% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 30% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Union Plaani | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 11% | 13% | 12% |
Śr. goli/mecz | 3.89 | 3.50 | 3.71 |
Strzelone | 1.11 | 0.88 | 1.00 |
Stracone | 2.78 | 2.63 | 2.71 |
BTTS % | 56% | 63% | 59% |
Czyste konto % | 0% | 13% | 6% |
Nie strzelił % | 44% | 25% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.08.2026Dvs PPJ2-2
- 01.08.2026Dvs HIFK Helsinki5-5
- 25.07.2026Lvs Atlantis3-5
- 18.07.2026Wvs MyPa5-2
- 11.07.2026Lvs PEPO0-2
- 04.07.2026Wvs Reipas3-2
- 27.06.2026Wvs PuiU Helsinki2-0
- 12.06.2026Lvs Kiffen1-2
- 06.06.2026Wvs Union Plaani2-0
- 31.05.2026Dvs PPJ2-2
- 07.08.2026Lvs Kiffen0-1
- 31.07.2026Lvs PEPO0-2
- 24.07.2026Wvs PPJ1-0
- 18.07.2026Lvs Atlantis3-6
- 11.07.2026Lvs MyPa0-2
- 04.07.2026Wvs PuiU Helsinki2-1
- 27.06.2026Lvs HIFK Helsinki0-3
- 13.06.2026Lvs Reipas2-4
- 06.06.2026Lvs HPS0-2
- 29.05.2026Lvs Kiffen0-2
Progi bramkowe
| HPS | Union Plaani | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 75% (6/8) |
Over 2.5 | 100% (10/10) | 50% (4/8) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 50% (4/8) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 25% (2/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 59% (10/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (11/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (9/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 71% (12/17) |
| HPS | Union Plaani | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 75% (6/8) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 38% (3/8) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 25% (2/8) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 63% (5/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 59% (10/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (11/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (9/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 71% (12/17) |
| HPS | Union Plaani | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 50% (4/8) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 38% (3/8) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 59% (10/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (11/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (9/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 71% (12/17) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | HPS | Union Plaani | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/37) | 0% (0/20) | 0% (0/17) |
Under 1.5 | 8% (3/37) | 5% (1/20) | 12% (2/17) |
Under 2.5 | 32% (12/37) | 25% (5/20) | 41% (7/17) |
Under 3.5 | 51% (19/37) | 50% (10/20) | 53% (9/17) |
Under 4.5 | 73% (27/37) | 75% (15/20) | 71% (12/17) |
Under 5.5 | 76% (28/37) | 80% (16/20) | 71% (12/17) |

