Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy PuiU Helsinki
Streaki - PuiU Helsinki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- PuiU Helsinki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- PuiU Helsinki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- PuiU Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- PuiU Helsinki — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- PuiU Helsinki — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- PuiU Helsinki — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Kiffen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kiffen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kiffen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kiffen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kiffen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kiffen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kiffen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kiffen — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Kiffen — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - PuiU Helsinki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 PuiU Helsinki — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 PuiU Helsinki — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 PuiU Helsinki — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 PuiU Helsinki — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 PuiU Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Kiffen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kiffen — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kiffen jest o 140% lepsza niż PuiU Helsinki pod względem odsetku wygranych meczów.
| PuiU Helsinki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.60 | 3.50 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Kiffen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.60 | 3.35 |
Strzelone | 2.20 | 1.80 | 2.00 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs HIFK Helsinki2-2
- 01.08.2026Dvs Atlantis2-2
- 24.07.2026Lvs PEPO2-3
- 18.07.2026Wvs Reipas4-1
- 11.07.2026Wvs PPJ4-1
- 04.07.2026Lvs Union Plaani1-2
- 27.06.2026Lvs HPS0-2
- 13.06.2026Dvs MyPa1-1
- 08.06.2026Lvs Kiffen0-2
- 29.05.2026Lvs HIFK Helsinki0-2
- 07.08.2026Wvs Union Plaani1-0
- 01.08.2026Dvs MyPa0-0
- 25.07.2026Dvs HIFK Helsinki1-1
- 18.07.2026Wvs PEPO2-0
- 10.07.2026Wvs Atlantis5-3
- 02.07.2026Wvs PPJ2-1
- 27.06.2026Wvs Reipas3-2
- 12.06.2026Wvs HPS2-1
- 08.06.2026Wvs PuiU Helsinki2-0
- 29.05.2026Wvs Union Plaani2-0
Progi bramkowe
| PuiU Helsinki | Kiffen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| PuiU Helsinki | Kiffen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| PuiU Helsinki | Kiffen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | PuiU Helsinki | Kiffen | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

