Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Ulaanbaatar
Streaki - Ulaanbaatar
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ulaanbaatar — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Ulaanbaatar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Ulaanbaatar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Ulaanbaatar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Ulaanbaatar — wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Ulaanbaatar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ulaanbaatar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ulaanbaatar — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Ulaanbaatar — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ulaanbaatar — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Khoromkhon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Khoromkhon — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khoromkhon — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khoromkhon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khoromkhon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khoromkhon — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khoromkhon — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khoromkhon — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khoromkhon — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khoromkhon — przegrywa 2. połowę (14/20, 70%)
Serie - Ulaanbaatar
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ulaanbaatar — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — jest niepokonany w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — jest niepokonany w 1. połowie w 21 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — wygrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaanbaatar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
Serie - Khoromkhon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Khoromkhon — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khoromkhon — powyżej 1.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Khoromkhon — powyżej 2.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Khoromkhon — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khoromkhon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Khoromkhon — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khoromkhon — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khoromkhon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 30 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ulaanbaatar jest o 325% lepsza niż Khoromkhon pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ulaanbaatar | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 90% | 85% |
Śr. goli/mecz | 4.30 | 4.30 | 4.30 |
Strzelone | 3.70 | 3.70 | 3.70 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 0.60 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| Khoromkhon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 7.00 | 8.70 | 7.85 |
Strzelone | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
Stracone | 5.60 | 6.10 | 5.85 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.05.2026Wvs Deren2-0
- 20.05.2026Wvs Hunters4-1
- 17.05.2026Wvs Khangarid3-1
- 10.05.2026Wvs Ulaangom City7-1
- 06.05.2026Wvs Khovd Western3-0
- 25.04.2026Wvs Khovd4-1
- 02.11.2025Dvs Central Stallions1-1
- 30.10.2025Wvs Khoromkhon10-0
- 26.10.2025Dvs Deren1-1
- 18.10.2025Wvs Hunters4-0
- 23.05.2026Lvs Khovd Western1-3
- 20.05.2026Lvs Deren0-12
- 10.05.2026Lvs Hunters2-5
- 06.05.2026Wvs Khovd6-1
- 02.05.2026Lvs Khangarid2-6
- 25.04.2026Lvs Central Stallions1-2
- 22.04.2026Lvs Hunters0-5
- 02.11.2025Wvs Ulaangom City6-1
- 30.10.2025Lvs Ulaanbaatar0-10
- 25.10.2025Lvs Khovd Western4-5
Progi bramkowe
| Ulaanbaatar | Khoromkhon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
| Ulaanbaatar | Khoromkhon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
| Ulaanbaatar | Khoromkhon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ulaanbaatar | Khoromkhon | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Under 3.5 | 23% (9/40) | 40% (8/20) | 5% (1/20) |
Under 4.5 | 35% (14/40) | 60% (12/20) | 10% (2/20) |
Under 5.5 | 50% (20/40) | 80% (16/20) | 20% (4/20) |

