Football Stats
Herb 3 de Noviembre
3 de NoviembreŚr. pkt/mecz 0.50
Paragwaj / Division Intermedia9 czerwca 2026 00:30
Herb General Caballero
General CaballeroŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy 3 de Noviembre

Streaki - 3 de Noviembre

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 3 de Noviembre — jest niepokonany u siebie (5/5, 100%)
  • 3 de Noviembre — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (4/5, 80%)
  • 3 de Noviembre — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (4/5, 80%)
  • 3 de Noviembre — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (4/5, 80%)
  • 3 de Noviembre — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (4/5, 80%)
  • 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/5, 80%)
  • 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (8/10, 80%)
  • 3 de Noviembre — nie wygrywa 1. połowę (8/10, 80%)

Streaki - General Caballero

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • General Caballero — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • General Caballero — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • General Caballero — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • General Caballero — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • General Caballero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • General Caballero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - 3 de Noviembre

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 3 de Noviembre — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 3 de Noviembre — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - General Caballero

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 General Caballero — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.06Herb 3 de Noviembre3 de Noviembre23Herb General CaballeroGeneral Caballero

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

3 de NoviembreDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
2.00
2.20
2.10
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
General CaballeroDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.90
2.10
3.00
Strzelone
2.20
1.10
1.65
Stracone
1.70
1.00
1.35
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

General Caballero jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
3 de Noviembre u siebie
1.10 gola/mecz
General Caballero na wyjeździe

Progi bramkowe

3 de NoviembreGeneral Caballero
Over 0.5
80% (4/5)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (4/5)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (1/5)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (1/5)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (1/5)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (8/10)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (8/10)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (6/10)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (7/10)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

Ogółem3 de NoviembreGeneral Caballero
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

Ogółem3 de NoviembreGeneral Caballero
Under 0.5
13% (4/30)
10% (1/10)
15% (3/20)
Under 1.5
23% (7/30)
20% (2/10)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (16/30)
70% (7/10)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (22/30)
90% (9/10)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (25/30)
100% (10/10)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (27/30)
100% (10/10)
85% (17/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71