Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Itapirense U20
Streaki - Itapirense U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Itapirense U20 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Itapirense U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Itapirense U20 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Itapirense U20 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Itapirense U20 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Itapirense U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Itapirense U20 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ferroviária U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ferroviária U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ferroviária U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ferroviária U20 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ferroviária U20 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ferroviária U20 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ferroviária U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Itapirense U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Itapirense U20 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Itapirense U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Itapirense U20 — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Itapirense U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Itapirense U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Itapirense U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Ferroviária U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ferroviária U20 — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ferroviária U20 — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ferroviária U20 — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ferroviária U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ferroviária U20 — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ferroviária U20 jest o 29% lepsza niż Itapirense U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Itapirense U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.80 | 3.15 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 1.30 | 2.50 | 1.90 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Ferroviária U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 12.09.2025Lvs RB Bragantino U201-6
- 03.09.2025Lvs RB Bragantino U201-3
- 12.08.2025Wvs São Caetano U203-1
- 06.08.2025Wvs Ponte Preta U201-0
- 25.07.2025Lvs EC São Bernardo U201-5
- 18.07.2025Dvs Mirassol U200-0
- 11.07.2025Lvs Osasco Audax U201-4
- 04.07.2025Wvs Aguai U201-0
- 25.06.2025Lvs Inter Limeira U200-1
- 20.06.2025Dvs São José EC U202-2
- 10.10.2025Lvs São Paulo U200-2
- 03.10.2025Dvs São Paulo U200-0
- 26.09.2025Dvs Ibrachina U200-0
- 19.09.2025Dvs Ibrachina U200-0
- 12.09.2025Wvs Mirassol U204-2
- 05.09.2025Dvs Mirassol U202-2
- 12.08.2025Wvs EC São Bernardo U202-1
- 06.08.2025Lvs Sfera U201-2
- 25.07.2025Wvs Osasco Audax U203-0
- 18.07.2025Wvs Juventus U202-0
Progi bramkowe
| Itapirense U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
| Itapirense U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
| Itapirense U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Itapirense U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

