Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Corinthians U20
Streaki - Corinthians U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Corinthians U20 — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Corinthians U20 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Corinthians U20 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Corinthians U20 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Corinthians U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Corinthians U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Corinthians U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Corinthians U20 — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Corinthians U20 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Portuguesa Santista U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Portuguesa Santista U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Portuguesa Santista U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Portuguesa Santista U20 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Portuguesa Santista U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Portuguesa Santista U20 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Corinthians U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Corinthians U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Corinthians U20 — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Corinthians U20 — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Portuguesa Santista U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Portuguesa Santista U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Portuguesa Santista U20 — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portuguesa Santista U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Portuguesa Santista U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Portuguesa Santista U20 — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Corinthians U20 jest o 71% lepsza niż Portuguesa Santista U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Corinthians U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.70 | 3.20 |
Strzelone | 2.40 | 1.10 | 1.75 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 90% | 40% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Portuguesa Santista U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.80 | 3.00 |
Strzelone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 2.50 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.06.2026Wvs Mirassol U201-0
- 26.09.2025Lvs Santos U201-3
- 19.09.2025Dvs Santos U200-0
- 12.09.2025Wvs XV de Piracicaba U203-1
- 05.09.2025Wvs XV de Piracicaba U201-0
- 12.08.2025Wvs Jabaquara U203-2
- 06.08.2025Lvs Santo André U200-1
- 26.07.2025Lvs Botafogo SP U201-4
- 20.07.2025Dvs União Suzano U202-2
- 12.07.2025Wvs Referencia U204-1
- 05.06.2026Wvs Ponte Preta U202-1
- 12.09.2025Lvs Santos U200-3
- 05.09.2025Lvs Santos U201-2
- 12.08.2025Dvs Oeste U201-1
- 06.08.2025Wvs Tanabi SP U202-1
- 25.07.2025Lvs Bandeirante U200-1
- 20.07.2025Lvs Flamengo SP U200-3
- 11.07.2025Wvs XV de Jaú U202-0
- 04.07.2025Dvs Gremio Prudente U200-0
- 27.06.2025Dvs Ibrachina U202-2
Progi bramkowe
| Corinthians U20 | Portuguesa Santista U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Corinthians U20 | Portuguesa Santista U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Corinthians U20 | Portuguesa Santista U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Corinthians U20 | Portuguesa Santista U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

