Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Capivariano U20
Streaki - Capivariano U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Capivariano U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Capivariano U20 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Capivariano U20 — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ituano U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ituano U20 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ituano U20 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ituano U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ituano U20 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ituano U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ituano U20 — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Capivariano U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Ituano U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ituano U20 — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ituano U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ituano U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ituano U20 jest o 38% lepsza niż Capivariano U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Capivariano U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.40 | 2.15 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Ituano U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.70 | 3.00 |
Strzelone | 2.80 | 1.70 | 2.25 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.06.2026Lvs RB Bragantino U201-3
- 12.06.2026Dvs XV de Jaú U200-0
- 05.06.2026Wvs Sfera U202-1
- 29.05.2026Dvs Osasco Audax U200-0
- 10.09.2025Lvs Ponte Preta U200-1
- 05.09.2025Dvs Ponte Preta U200-0
- 12.08.2025Lvs XV de Piracicaba U200-1
- 06.08.2025Wvs AC Guaratinguetá U205-1
- 25.07.2025Dvs Gremio Prudente U201-1
- 18.07.2025Lvs Ibrachina U200-1
- 12.06.2026Dvs Referencia U201-1
- 05.06.2026Wvs Osasco Audax U201-0
- 29.05.2026Dvs Tanabi SP U202-2
- 26.09.2025Dvs Ponte Preta U201-1
- 19.09.2025Dvs Ponte Preta U201-1
- 12.09.2025Wvs São Caetano U203-0
- 05.09.2025Wvs São Caetano U201-0
- 12.08.2025Wvs Araçatuba U209-0
- 06.08.2025Lvs União Suzano U200-1
- 26.07.2025Wvs Rio Claro SP U207-0
Progi bramkowe
| Capivariano U20 | Ituano U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Capivariano U20 | Ituano U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Capivariano U20 | Ituano U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Capivariano U20 | Ituano U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

