Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Aguai U20
Streaki - Aguai U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aguai U20 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Aguai U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aguai U20 — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Aguai U20 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Aguai U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Aguai U20 — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Bandeirante U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bandeirante U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bandeirante U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bandeirante U20 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bandeirante U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bandeirante U20 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Aguai U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aguai U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aguai U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aguai U20 — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Bandeirante U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bandeirante U20 — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bandeirante U20 jest o 20% lepsza niż Aguai U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Aguai U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.40 | 2.65 |
Strzelone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
Stracone | 1.10 | 2.60 | 1.85 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Bandeirante U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.40 | 2.55 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.07.2026Lvs XV de Piracicaba U200-3
- 10.07.2026Wvs União São João U202-1
- 04.07.2026Dvs Botafogo SP U201-1
- 26.06.2026Dvs Velo Clube U202-2
- 12.06.2026Wvs SC Paulinense SP U201-0
- 05.06.2026Lvs Ibrachina U200-5
- 29.05.2026Lvs Oeste U201-2
- 12.08.2025Lvs Inter Limeira U201-3
- 06.08.2025Wvs Taubaté U201-0
- 24.07.2025Lvs Ponte Preta U200-5
- 17.07.2026Dvs Novorizontino U200-0
- 10.07.2026Lvs Santo André U201-2
- 03.07.2026Lvs Desportivo Brasil U200-1
- 26.06.2026Lvs Oeste U201-2
- 13.06.2026Lvs São Paulo U200-4
- 05.06.2026Wvs São Caetano U202-1
- 29.05.2026Dvs Velo Clube U200-0
- 12.08.2025Lvs Ibrachina U200-4
- 06.08.2025Lvs Desportivo Brasil U200-1
- 25.07.2025Wvs Portuguesa Santista U201-0
Progi bramkowe
| Aguai U20 | Bandeirante U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
| Aguai U20 | Bandeirante U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
| Aguai U20 | Bandeirante U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Aguai U20 | Bandeirante U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

