Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Bandeirante U20
Streaki - Bandeirante U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bandeirante U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Bandeirante U20 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Bandeirante U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ibrachina U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ibrachina U20 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ibrachina U20 — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ibrachina U20 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ibrachina U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ibrachina U20 — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ibrachina U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ibrachina U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ibrachina U20 — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Ibrachina U20 — wygrywa (14/20, 70%)
Serie - Bandeirante U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bandeirante U20 — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Bandeirante U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Ibrachina U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ibrachina U20 — wygrywa w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ibrachina U20 — jest niepokonany w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Ibrachina U20 — wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ibrachina U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Ibrachina U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ibrachina U20 jest o 133% lepsza niż Bandeirante U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bandeirante U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.50 | 2.60 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Ibrachina U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 2.50 | 3.50 |
Strzelone | 3.90 | 1.80 | 2.85 |
Stracone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 50% | 60% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.07.2026Wvs Aguai U203-2
- 17.07.2026Dvs Novorizontino U200-0
- 10.07.2026Lvs Santo André U201-2
- 03.07.2026Lvs Desportivo Brasil U200-1
- 26.06.2026Lvs Oeste U201-2
- 13.06.2026Lvs São Paulo U200-4
- 05.06.2026Wvs São Caetano U202-1
- 29.05.2026Dvs Velo Clube U200-0
- 12.08.2025Lvs Ibrachina U200-4
- 06.08.2025Lvs Desportivo Brasil U200-1
- 24.07.2026Wvs Velo Clube U205-0
- 17.07.2026Wvs Botafogo SP U204-2
- 09.07.2026Wvs Oeste U201-0
- 03.07.2026Wvs EC São Bernardo U204-0
- 11.06.2026Wvs Novorizontino U203-1
- 05.06.2026Wvs Aguai U205-0
- 29.05.2026Wvs União São João U202-1
- 26.09.2025Dvs Ferroviária U200-0
- 19.09.2025Dvs Ferroviária U200-0
- 12.09.2025Wvs Osasco Audax U206-0
Progi bramkowe
| Bandeirante U20 | Ibrachina U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 68% (13/19) |
| Bandeirante U20 | Ibrachina U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 68% (13/19) |
| Bandeirante U20 | Ibrachina U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 68% (13/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bandeirante U20 | Ibrachina U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

