Football Stats
Herb Santo André U20
Santo André U20Śr. pkt/mecz 1.40
Brazylia / Paulista - U2031 lipca 2026 20:00
Herb União São João U20
União São João U20Śr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Santo André U20

Streaki - Santo André U20

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santo André U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Santo André U20 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Santo André U20 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Santo André U20 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Santo André U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Santo André U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Santo André U20 — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Santo André U20 — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - União São João U20

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • União São João U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • União São João U20 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • União São João U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • União São João U20 — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • União São João U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Santo André U20

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Santo André U20 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santo André U20 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santo André U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santo André U20 — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santo André U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santo André U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santo André U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - União São João U20

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 União São João U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 União São João U20 — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 União São João U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Santo André U20Santo André U2021Herb União São João U20União São João U20
04.07Herb União São João U20União São João U2004Herb Santo André U20Santo André U20

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Santo André U20 jest o 100% lepsza niż União São João U20 pod względem odsetku wygranych meczów.

Santo André U20DomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
4.00
3.00
3.50
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
2.30
1.50
1.90
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
União São João U20DomWyjazdOgółem
Win %
0%
40%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
2.30
2.45
Strzelone
0.70
0.90
0.80
Stracone
1.90
1.40
1.65
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
20%
30%

Ostatnie 10 meczów

Santo André U20 jest o +89% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Santo André U20 u siebie
0.90 gola/mecz
União São João U20 na wyjeździe

Progi bramkowe

Santo André U20União São João U20
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSanto André U20União São João U20
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Paulista - U20 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Santo André U2018846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.