Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Corinthians U20
Streaki - Corinthians U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Corinthians U20 — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Corinthians U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Corinthians U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Corinthians U20 — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Corinthians U20 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Corinthians U20 — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Corinthians U20 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Corinthians U20 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Corinthians U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Corinthians U20 — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ferroviária U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ferroviária U20 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ferroviária U20 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ferroviária U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ferroviária U20 — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ferroviária U20 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ferroviária U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Corinthians U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Corinthians U20 — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Corinthians U20 — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Corinthians U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Corinthians U20 — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Corinthians U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Corinthians U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Ferroviária U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ferroviária U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ferroviária U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Ferroviária U20 — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Corinthians U20 jest o 30% lepsza niż Ferroviária U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Corinthians U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.00 | 2.80 |
Strzelone | 2.80 | 0.90 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Ferroviária U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 1.90 | 2.35 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs União Suzano U201-0
- 25.07.2026Wvs Itapirense U204-0
- 19.07.2026Wvs Ponte Preta U207-1
- 12.07.2026Wvs Portuguesa U202-0
- 05.07.2026Wvs Sertãozinho U201-0
- 28.06.2026Dvs Santos U200-0
- 13.06.2026Wvs Portuguesa Santista U202-0
- 05.06.2026Wvs Mirassol U201-0
- 26.09.2025Lvs Santos U201-3
- 19.09.2025Dvs Santos U200-0
- 31.07.2026Wvs Portuguesa Santista U201-0
- 26.07.2026Dvs Mirassol U201-1
- 18.07.2026Lvs Santos U201-2
- 10.07.2026Wvs Ponte Preta U202-0
- 03.07.2026Wvs Juventus U202-1
- 28.06.2026Dvs Portuguesa U200-0
- 12.06.2026Wvs América-SP U204-0
- 05.06.2026Wvs Itapirense U202-0
- 10.10.2025Lvs São Paulo U200-2
- 03.10.2025Dvs São Paulo U200-0
Progi bramkowe
| Corinthians U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Corinthians U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Corinthians U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Corinthians U20 | Ferroviária U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

