Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Referencia U20
Streaki - Referencia U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Referencia U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Referencia U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Referencia U20 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Referencia U20 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Referencia U20 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Referencia U20 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sfera U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sfera U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sfera U20 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sfera U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sfera U20 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sfera U20 — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sfera U20 — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Referencia U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Referencia U20 — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Referencia U20 — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Referencia U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Serie - Sfera U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sfera U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sfera U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sfera U20 jest o 60% lepsza niż Referencia U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Referencia U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.30 | 2.75 |
Strzelone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
Stracone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Sfera U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.80 | 2.85 |
Strzelone | 2.00 | 1.10 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.08.2026Lvs XV de Jaú U201-2
- 07.08.2026Lvs Osasco Audax U200-3
- 31.07.2026Lvs Guarani U200-1
- 26.07.2026Wvs Porto Football U201-0
- 17.07.2026Lvs Capivariano U200-2
- 05.07.2026Lvs RB Bragantino U201-4
- 26.06.2026Lvs Gremio Prudente U201-2
- 12.06.2026Dvs Ituano U201-1
- 05.06.2026Lvs Água Santa U201-2
- 29.05.2026Lvs Flamengo SP U200-2
- 07.08.2026Wvs XV de Jaú U202-1
- 31.07.2026Wvs Água Santa U203-1
- 24.07.2026Lvs Osasco Audax U200-1
- 17.07.2026Wvs Tanabi SP U203-0
- 10.07.2026Wvs Flamengo SP U205-0
- 03.07.2026Lvs Guarani U200-2
- 26.06.2026Wvs Mauá U206-0
- 14.06.2026Wvs Porto Football U201-0
- 05.06.2026Lvs Capivariano U201-2
- 31.05.2026Lvs RB Bragantino U200-2
Progi bramkowe
| Referencia U20 | Sfera U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Referencia U20 | Sfera U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Referencia U20 | Sfera U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Referencia U20 | Sfera U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

